Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A budapesti autósok közössége...

A budapesti autósok közössége miért olyan népszerűtlen oldal? Mi a probléma vele?

Figyelt kérdés
Sokszor hallok/olvasok rosszat róla. De miért? Mert megmutatnak veszélyes közlekedési szituációkat? Vagy mi az oka, hogy rossz véleménnyel vannak róla az emberek?

2021. aug. 5. 10:23
1 2
 1/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
73%
Szerintem csak azok nem kedvelik, akik szerepelnek a videókban.
2021. aug. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
80%
... esetleg potenciál szereplői egy következő videónak, és félnek, hogy felkerülnek a "napiszarra".
2021. aug. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
59%
Bár én mindig szabályosan közlekedek de én én se bírom őket. Egy dagadt pösze csávó akin látszik, hogy iszonyú buta de azért osztja az észt nagy pofával. Élőben pedig meg se merne szólalni.
2021. aug. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Talán kérdezd azokat, akik rossz véleménnyel vanna róla?


Nekem nincs bajom vele, mert látom hogy a szerkesztő is fejlődik a felvételek válogatásában, de mindig fenntartásokkal kell nézni.

Például, az áprilisi Árpád hídon történt balesetnél szerintem vastagon benne van az "áldozat" is a baleset kialakulásában, de a Krisztián nagyon védi. Talán a haverja?


Régebben több olyan helyzet is volt, ahol "road rage" alakult ki, és némított/vágott felvételt látunk csak az egyik fél részéről (dudálás/anyázás jóindulatúan lemarad az esemény előtt).

Ez persze nem menti a "vétkest", de legtöbbször mindkét fél saras a kialakult szituban.

Ilyenkor szokták kérdezni a hozzászólók: "Előzmény?"


Az "autópályán láttam" csatornánál vannak rosszabb felvételek. Egy agresszív sofőr generál sokszor necces helyzeteket, áldozatként bemutatva magát.

2021. aug. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

4-es: szerintem is benne van vastagon az áldozat is. Simán nyomott volna egy satuféket és nem történik semmi.

Ő meg még szerintem rá is gyorsított és be akart vágni a másik autós elé.

2021. aug. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A videók "jók" meg kell egy ilyen oldal, mint a hasonló lengyel videós oldalak, ahol feltolják az ilyen szabálytalanságokat, csak itt kicsit túl van tolva a biciklis/gyalogos utálat, hergelve vannak az emberek, és ez sok mindenkinek nem tetszik.
2021. aug. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%

Azért utálják, mert ilyen nyomi, házmester lelkületű, mindenkit sunyiban mindenért feljelengetős vamezer karakterek töltik meg tartalommal.

Oké hogy sok olyna kerül be aki jogosan szerepel, de ez kb 15-20%

2021. aug. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
25%

"Oké hogy sok olyna kerül be aki jogosan szerepel, de ez kb 15-20%"


Mutatsz egy olyan videót, amikor valaki nem jogosan került fel? Csak hogy értsem mire gondolsz. Mert szerintem a felkerülő videókon vagy eleve szabálytalanság van, vagy pedig olyan kiszámíthatatlan viselkedés, ami balesetveszélyes (mondjuk éppen ezért ez is szabálytalan).

2021. aug. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%

Én egyszer írtam egy relatív erős kifejtést, amit szerintem a Krisztián is elolvasott. Pont az ominózus Árpád hídi véleménynyilvánítása után.


Igazából azt a kérdéskört pedzegettem, hogy most ez az oldal "Csősz Krisztián autós oldala" vagy pedig "Budapesti autósok közössége" akar lenni.


És nekem valahol az a visszás, hogy egy magánszemély készít egy oldalt ami látszatra a közösség, az autósok közösségének vallja magát. Miközben gyakorlatilag a saját önálló magán véleményét nyilvánítja ki a közösség hangjaként.


Ami szerintem ilyen formában egyáltalán nem korrekt dolog.


Ráadásul sokszor félrevezető, szándékosan hergelő jellegű a cím és a videók is.


Mint amikor az oldal rászállt a biciklisávok elválasztó betontömbjeire.


Kifejtve, hogy ez így mennyire életveszélyes. Majd amikor tényleg baleset lett, akkor úgy kommentálta az oldal, hogy "balesetet okozott a betontömb, MI MEGMONDTUK HOGY BAJ LESZ".


És azt az apróságot nem hangsúlyozták, hogy az összes betontömbnek ütközős videónál valamilyen nagyfokú szabályszegés, ittas vezetés, versenyzés, keménykedés volt a baleset oka. Hiszen ha nincs ott betontömb akkor valami másnak ütköznek neki vagy kerékpárost, gyalogost sodornak el.


Vagy alapvetően megvan a biciklis/gyalogos gyűlölet, ami visszajön az oldal szellemiségén is.


Onnantól meg, hogy az oldal tulajdonosa sokszor hülyének nézi a saját olvasóit és elküldi őket a vérbe, szintén nem egy korrekt dolog.

2021. aug. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%
Amúgy én összességében az oldalnak értelmét látom és lehetne valami hasonló "hivatalosabb" formában. Maga a szerkesztő... hát tény, hogy nem ő tűnik a legélesebb késnek a fiókban.
2021. aug. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!