Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A budapesti autósok közössége...

A budapesti autósok közössége miért olyan népszerűtlen oldal? Mi a probléma vele?

Figyelt kérdés
Sokszor hallok/olvasok rosszat róla. De miért? Mert megmutatnak veszélyes közlekedési szituációkat? Vagy mi az oka, hogy rossz véleménnyel vannak róla az emberek?

2021. aug. 5. 10:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
34%

#8 nincs sok kedvem keresgélni de marhasok olyan esetet láttam ami bőven elfért, nem veszélyeztetett senkit igazán.

Plusz hány olyan eset van fenn, ami pont úgy van vágva hogy az előzménye nem látszik, hogy kifejezetten a videós provokálta ki a dolgot.

Mondjuk én még csodálkozom rajta hogy nem kerültem fel.. mert ha ilyen 40-el lemmingelő hülyébe botlok, akkor azért tudok extrémebb módon előzni.. :D :D :D

2021. aug. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
51%

" a videós provokálta ki a dolgot."


Attól, hogy valaki hülye, te még nem lehetsz szabálytalan, vagy viseld a következményeit...

2021. aug. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
79%
Mert aki felrak ilyeneket, biztosan soha nem hibázott, vagy csinált valami hülyeséget. Ők álszentek... Van valóban olyan, ami durva, na, de hogy minden apró sz@rt amit valaki figyelmetlenségből csinált, erről felvételt készíteni, majd meg is osztani azt.. Nem tudom nem jó felé vesszük az irányt. Most nem arra gondolok, hogy valaki a forgalommal szemben ment, vagy az autópályára hajtott fel menetiránnyal szembe. Szerintem mindenki hibázott már az utakon.
2021. aug. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom amúgy ti mit néztek, mert én 90%-ban azt látom, hogy nagy fokú kihágás, sok esetben konkrét bűncselekmény szemtanúi lehetünk a kamera által és nem azt látom, hogy arról lenne ezer videó hogy pista bácsi 45-el megy 50 helyett és hozzá ér a záróvonalhoz.


Nyilván nálunk van egy erős bűnpártolás mert sokszor látom azt kommtenteknél, hogy a szabályosan közlekedővel szemben felhozzák a KRESZ összes létező szabályát, hogy miért kellett volna neki elkerülni a másikáltal okozott balesetet.


Míg a másik egyértelmű szabálytalanságát letudják azzal, hogy "te is így csináltad volna" "mindenki hibázik".

2021. aug. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
24%

"Mert aki felrak ilyeneket, biztosan soha nem hibázott, vagy csinált valami hülyeséget. Ők álszentek..."


Ha ezt sikerült leszűrni, akkor valóban seggfej lehetsz, és ha felkerülsz, akkor jogosan. Nem állítom, hogy aki felrakja sosem hibázott, sőt abban sem lehetünk biztosak, hogy nem szerepel-e néhány feltöltő más videókban.


"Van valóban olyan, ami durva, na, de hogy minden apró sz@rt amit valaki figyelmetlenségből csinált, erről felvételt készíteni, majd meg is osztani azt.. "


Ilyen nagyon ritkán van, bár nem követem sem facebookon, sem youtubeon az oldalt, így biztos nem láttam minden egyes videót. Szerintem az össezs videó, amit láttam, az kb a helyben jogsit elvenni, rá se nézzem autóra kategória. Biztos hibáztam már én is, de amiket itt látok, olyanokat biztos nem. Továbbra is várom hát, hogy mire gondolsz, ami nem való az oldalra. Nem fogom végignézni az összeset csak miattad.


"Nem tudom nem jó felé vesszük az irányt."


Erre azt tudom mondani, hogy az értelmes emberekben van egy egészséges "nem akarok oda felkerülni" érzés, ezért jobban figyelnek, a többiek meg előbb-utóbb felkerülnek. A te döntésed, hogy melyik csapatba szeretnél tartozni.

2021. aug. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom nem jó felé vesszük az irányt."


Elnézve a mostani, lefingott nyugati technikával, posztkommunista "ne pofázzál bele" gondolkodásmóddal keveredő ősbalkáni közlekedési morálunkat eléggé rossz irányba haladunk és pont ezen kellene változtatni...

2021. aug. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

pl. az, amit a 6-os írt.


nézd meg kommenteket olyan videónál, amiben görkoris lány/biciklis van:


„agyon kellett volna verni, miért nem ütötték el” stb. Szinte látom magam előtt, ahogy az elhízott, sportból felmentett prolik vörös fejjel ütik a billentyűzetet.

Ez pedig a tulajok felelőssége is, mert rengeteg olyan biciklisekről szóló videó van, ahol nagyítóval kell keresni a komoly szabálytalanságot.

2021. aug. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!