Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes-Benz Zetros-ok...

Mercedes-Benz Zetros-ok valóban 50 millió forintnyi euróról indulnak? Mitől ilyen drágák ezek a gépjárművek? Kérdezhetném úgy is, mitől tudnak többet, mint például egy Ural Next (vagy más orosz 6x6-os teherautók) ami(k) azért messze nem 50 millió(k)?

Figyelt kérdés

2021. aug. 5. 22:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%
Szia! Árat ugyan neked nem tudok mondani, de a többire tudom a választ. Semmivel nem tud többet mint az URAL. (sőt kevesebbet is tud) A Mercedesnek a logója miatt borsos az ára. Egy ilyen 6x6-ból szerintem az orosz a megbízhatóbb,a jobb mert ők még tényleg azért gyártják hogy olyanon közlekedjenek, + ők olyan helyeken is laknak. A Mercedes Zetros-t inkább egy "divatterepjárónak" mondanám mintsem egy ízig-vérig terepmunkagépnek. Egyébként jól néz ki.
2021. aug. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
18%

NAgyon ráakadtál a mercedesre.

Ezt se azok veszik akiknek KELL hanem aki megakarja mutatni hogy ő aztán valaki.

2021. aug. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
Menettulajdonságaikat tekintve közel azonosak. A különbség a minőségben van. Ha jól tudom, Magyarországon nem forgalmazzák az Ural Next-et, de én Oroszországban élő magyarként elég sokat látok belőlük. Az Ural Next sokkal kisebb darabszámban készül, mint a Merci és az Ural a gyárban sokkal kevesebb a modern gyártási tapasztalat (tekintve, hogy évtizedekig csak őskövületeket gyártottak). Ezek az autók 10 éves korukra már teljesen le vannak amortizálva és nem ritka, hogy fődarab javításra már 30.000 km után szükség van. 200.000 km-re gyakorlatilag semmi nem marad belőlük. Egy Merci ennél lényegesen tovább bírja.
2021. aug. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
4%

Hármas!

Sajnos nagyon el vagy tájolódva. A mercit direkt úgy csinálják hogy szar legyen. Sajnos. Nem csoda hogy sokat látni a szervizekben. Nyugodt szívvel ülnék be az URAL-ba, ami ízig vérig Orosz, mert az Orosz terepgépek a legjobbak.

2021. aug. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
46%

Négyes!

Ültél te már Ural Nextben?

Ha nem (és ebben biztos vagyok), akkor szerintem ne írj róla véleményt.

2021. aug. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
6%
Lehet hogy az orosz egy őskövület ötös, de terepen jobb akármelyik orosz egy németnél. Ez nem csak terepteherkocsiban hanem személykocsiban is jó példa..... Akkor szerinted mért hallani olyat hogy a Niva meg az UAZ húzza ki a Landrovert meg a Mercedest?
2021. aug. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Hatos!

Én az Ural Next esetében nem a terepjáró képességet kérdőjeleztem meg, hanem a gyártási minőséget. Ezt továbbra is fenntartom.

2021. aug. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Én (mostmár) egy újabb, más típusú kérdéssel csatlakoznék be hozzátok:


Egyetlen orosz 4x4-es, vagy 6x6-os sincs, ami megbízhatónak számítana? Tehát ami nem csupán 200 ezer kilométerig használható lerobbanások/megállások nélkül?

2021. aug. 6. 11:02
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
A Kamazok egy fokkal jobbak. (Mióta a Mercedes résztulajdonos a Kamazban, sokkal jobb lett a minőség és a minőségbiztosítás.)
2021. aug. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%
Aki az Uralt, Kamazt, Nivat, meg hasonló gépszörnyeket dicsér, az életeben nem ült még ilyesmiben...
2021. aug. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!