Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » FM Transzmitter? Sziasztok!...

FM Transzmitter? Sziasztok! Szeretném felokosítani az autóm (Mercedes w203-2005), így arra gondoltam vásárolok egy FM transzmittert,neten rengeteg hideg és meleg vélemyént olvastam, valaki tud ajánlani tényleg jól működőt?

Figyelt kérdés
Sajnos az autóba aux megoldásra gyárilag nincs megoldás egy modernebb fejegyság pedig elég húzós

2021. aug. 7. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudok nyilatkozni arról, hogy a boltban kapható borzasztóan gagyi kinézetű cuccok működnek-e, én biztos nem vennék olyat, az biztos. Még ha működnek is, már a gondolatától is undorodom, hogy olyat tegyek az autómba.


Ellenben tudom ajánlani a Xiaomi Roidme 3S-t, 6-7 ezer forint, külsőre teljes mértékben megegyezik egy egyszerű, elegáns, natúr szivargyújtós USB elosztóval. Kijelző nincs, ami szerintem hatalmas előny, mobil appon keresztül tudod beállítani, ez mondjuk egy kicsit negatív, de igazából egyszer kell beállítani, utána akár törölheted is az appot. Használom már régóta, semmilyen probléma nem merült még fel. Probléma nélkül kapcsolódik azonnal és soha nem kapcsolódott még szét, soha nem is akadozott a kapcsolat, vagy az FM jel. Hibátlan.

2021. aug. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Semmi esetre nem akartam gagyit venni és a Xiaomit néztem én is de elég vegyesek a vélemények. Volt aki egyenesen azt irta hogy ha nagy városban élsz akkor felejtsd el hogy működni fog
2021. aug. 8. 11:20
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 Ez hülyeség. Az FM transzmitter működési elvéből kifolyólag persze adódhatnak problémák, de ennek semmi köze egy bizonyos termékhez. Ez mindegyiknél fenn áll. Hiszen az előfordulhat, hogy például otthon nálad beállítasz egy frekvenciát, ami üres, de 100 kilométerrel odébb már az a frekvencia használatban lesz és bezavar a te saját adásodba. De erre kicsi az esély, ha jó frekvenciát választasz. Én amióta megvan a 99.0-t használom. Napi szinten használom Szolnokon és vonzáskörzetében, ami ugyan nem egy Budapest méretű város, de a délutáni csúcsforgalom azért jelentős és soha nem zavart be. Továbbá jártam már az országban mindenfelé és soha nem tapasztaltam zavart ezen a frekvencián. Debrecen, Mátra, Budapest, Győr, Balaton teljesen körbe, Szombathely... a 99.0 eddig mindig stabil volt.

És még egyszer hangsúlyozom, hogy ennek semmi köze a pontos típushoz, szóval tök mindegy melyiket veszed, bármelyiknél előfordulhat a működési elvből adódóan. És én személy szerint garantálom, hogy a Xiaomiénál jobbat nem találsz, főleg nem ennyi pénzért.

2021. aug. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Remek! Köszönöm a választ, legrosszabb esetben a visszaküldési opció még mindig fenáll, de így már nem félek tőle hogy rossz lenne
2021. aug. 8. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!