Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen engedély kell autóstalá...

Milyen engedély kell autóstalálkozóhoz?

Figyelt kérdés

Szeretnénk csinálni (én meg 1-2 ismerősöm) egy autóstalálkozót. Milyen engedélyek kellenek hozzá, és mi a folyamat?

(Nem magánterületen lenne, hanem pl parkoló)



2021. aug. 8. 11:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Önkormányzat?

Vagy ha parkoló alatt egy Tesco-t értetek, ott meg az áruház vezetéssel kell megbeszélni, kibérelni.

2021. aug. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát hivatalosan akarjuk szervezni. Igen pl tesco parkoló, vagy esetleg valami kepming hely is szóba jöhet.
2021. aug. 8. 11:48
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz, hogy nehány autós találkozik egy parkolóban nem kell külőn engedélyt kérni, de egy normálisan megszervezett autós találkozó attól sokkal komolyabb, az önkormányzattal kell egyeztetni, ott megmondják milyen engedélyeket kell beszerezni a különböző tevékenységekhez.

(etetés, itatás, szállás, higénia, rendezvények, zajterhelés, csoportos felvonulás, stb)

2021. aug. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem. És ezt kb hány főtől kellene bejelenteni az önkormányzatnál?
2021. aug. 8. 16:20
 5/9 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%

Azért az 1-2 ismerős kategória még bőven nem igényel szervezést szerintem!


Ha már 100-150 fő is lehet na az már érdekes!


Pl: egy Auchan parkoló leghátsó zugában összejöttök akár 20-30-an a kutyát nem érdekli, nyilván ne a bejáratnál a rokkantparkolónál égessétek a gumit, az lehet, hogy valakit zavar!


Amúgy viccet félretéve én sok évig jártam autós találkozókra, főleg ilyen átutazósokra, hogy konvojban mentünk, ott aztán összejött jó néhány hasonló forma kocsi és kétlem, hogy bárki, bármit kért rá! :)

2021. okt. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, erre voltam kíváncsi.🙌
2021. okt. 22. 19:52
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

Ma már azért nem úgy megy, hogy bárhova összeröffentesz valamit aztán kész, mert tuti valami önkéntes rendőrnek csípi majd a szemét és bejelenti. Lesz legalább egy hülye aki majd nekiáll vagizni, gumit égetni, randalírozni, aztán ott is a rendőrség, beszedik a forgalmikat.

Ha komoly a szándék akkor el kellene kezdeni ilyen rendezvényekre járni és nyitott szemmel lenni. Aztán összespanolni olyanokkal, akik csinálják. Kb. minden önkormányzat máshogy áll hozzá, attól függően hogy adod elő magad

2021. okt. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi szépen.
2021. okt. 23. 20:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha 10-15 ember összejön az pl a kutyát nem zavarja még általában, főleg ha a parkoló külsőbb részén vannak nem belül.
2021. okt. 24. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!