Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kézifékem nem fog rendesen,...

Topi40 kérdése:

Kézifékem nem fog rendesen, miert?

Figyelt kérdés
hali, olyan lenne hogy Opel Vectra B kezifek fog akkor, ha az auto lejton lefele elore nez, de hogyha az auto felfele nez es ugy all (tehat, hogy hatra gurulna) akkor behuzom a kezit es semmit nem fog, ez mitol lehet? Valamelyik pofa nem er a dobhoz? Illetve eleg magasan is fog, mi lehet a megoldas ra? Valaszotokat elore is koszonom!

2021. aug. 9. 06:07
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Vagy a fékbetétek nem jók már, vagy a kézifék bowdent kell állítani.
2021. aug. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%

Fogos, ravasz kerdes, mi lehet a megoldasa... huuuhahuha, mi is lehet? Ja varja' csak, lehet hogy van ilyen foglalkozas, hogy autoszerelo!


Otthon ugyse tudod megcsinalni mert aki ennyire fogalmatlan, anak tuti nincsenek szerszamai sem hozza, ugyhogy irany a legkozelebbi szerelo.

2021. aug. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a heten ra lesek!:)
2021. aug. 9. 09:21
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
A héten ránézel? Fékhibás autóval nem közlekedünk.
2021. aug. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia! Azert irtam hogy a heten ranezek, mert eppen azon a heten az autot nem hasznaltam hanem a hatso sarvedo iveket javitottam rajta, igy volt idom a kezifeket is megcsinalni rajta, azota mar perfektul fog!:)
2021. aug. 20. 20:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Kiváló!
2021. aug. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!