Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen tesztek fogják várni...

Milyen tesztek fogják várni az embert a pszichiátrián, ha az autó vezetéshez szükséges orvosi vizsgálat elvégzését követően kötelezi a házi orvos, hogy menjen el egy pszichológushoz?

Figyelt kérdés

A húgom enyhe autizmussal rendelkezik, de szeretne megtanulni vezetni, mindig is nagy álma volt. Most 23 éves. Én nem vagyok orvos, tehát nem úgy értem, amit írok, de látszatra nem nézi ki belőle az ember, hogy autista, mert egyedül intéz banki ügyeket, több fele tud koncentrálni, stb. Tehát meg lett állapítva neki, de nem komoly. A házi orvos mondta, hogy a biztonság kedvéért el kell mennie egy pszichológushoz, hogy megadja az engedélyt, hogy ő alkalmas az utakra. Kissé ideges emiatt, és gondoltam rákérdezek. Mi várja majd kb. a pszichológusnál? Miféle teszteken kell túl esnie? Mennyi esélye lehet az olvasott infók alapján?


Válaszokat előre is köszi!



2021. aug. 9. 19:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!