Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem világít a csomagtér...

Nem világít a csomagtér világítás, mit érdemes átnézni?

Figyelt kérdés
Ízzót cseréltem 2x is, ajtó kapcsoló jó, biztosítékok jók. Seat cordoba 6k2 sedanról van szó.
2021. aug. 9. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor a vezeték maradt.
2021. aug. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kizárásos alapon a vezeték.
2021. aug. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Át nézem holnap,köszi, de rá jöttem hogy a zár érzékeli hogy le van csukva, és nem egy kapcsoló.
2021. aug. 10. 00:25
 4/10 Wadmalac ***** válasza:

Igen, a kombiban is a zárban van a kapcsoló. én is kerestem egyszer marha sokáig.


De akkor milyen ajtókapcsolóról írtad, hogy jó?

2021. aug. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4

Az ajtókapcsolóról, mert az előző cordobankon onnan ment a csomagtartóba.

2021. aug. 10. 13:30
 6/10 Wadmalac ***** válasza:

Jahogyúgy. Pedig itt a zárnál lesz a hunyóság, vagy a kapcsoló, vagy a bekötése. Kombinál állatira nem látszik, hogy van bekötve, úgy néztem, ki kel kapni a zárat és úgy megnézni, leeht, hogy sedannál kicsit más.

Én az enyémen nem bányásztam ki mert kiderült, nem ott van a hiba, maga a világítótest bekötés volt eloxidálva.

2021. aug. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 krwkco ***** válasza:
Ha semmi sincs eloxidálódva a lámpánál, akkor lehet hogy a vezeték eltört az ajtócsatlakozó gumiharangja alatt. A szigetelés lehet ép, de a fém alatta meg lehet szakadva.
2021. aug. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi, megmondom őszintén, az oxidációt nem is figyeltem, pedig mindig meg szoktam nézni.. De nem hiszem amúgy hogy oxidálva lenne :)
2021. aug. 11. 05:04
 9/10 Wadmalac ***** válasza:

Nem mindig látszik. Saru lehúz, kis csiszolás, kontakt spray, visszadug és gyakran meg is szűnik a láthatatlan hiba.

Két francia autóm is volt, ott mindenhol mindig ez ment, ahol 12 V mászkál.

2021. aug. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem néztem azóta, de szinte biztos, hogy a zár lesz a baja. Belül nem világított a nyitott csomagtér ajtó jelzés.
2021. aug. 18. 05:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!