Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Fabia 1, Ford Focus 2,...

Skoda Fabia 1, Ford Focus 2, vagy Mazda 3 at vennétek 2005-ből?

Figyelt kérdés
2021. aug. 12. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

Milyen motorral?


Fabia lomha mindegyik motorral (kivéve az 1.9 PD, dehát az meg hírhedten szar, a 2.0 benzin meg ritka, mint a fehér holló, jelenleg egyetlen egyet sem látok eladót).

A Focus 2 nagyon jó autó, 1.4 gyenge, az 1.6 benzin nagyon jó konstrukció és szerintem jó középátlag erő/nyomaték tekintetében, az 1.8 és 2.0 is jó, bár azok Mazda motorok és hajlamosak csipegetni az olajat, a dízeleket meg el kell kerülni minden áron, nem akarsz PSA dízelt, higgy nekem.

A Mazda 3 az kb. ugyanaz, mint a Focus 2, mivel egymás társautói. A Ford adta a futóművet a Mazdának, a benzinmotorokon pedig osztoztak oda-vissza, mint már korábban írtam (1.4 és 1.6 Ford, 1.8 és 2.0 Mazda), dízelmotorból meg a Mazda sajátjai vannak bennük, azokat nem ismerem. A rozsdásodásra viszont nagyon hajlamos, ez szinte mindig a legelső, amit a Mazda 3-mal kapcsolatban hallani lehet, mert tényleg kiemelkedően jellemző rá a rohadás, szóval kizárólag a kínálat tetejéről szabad válogatni és valami garázsban álló nagypapa autót szabad belőle venni, azt is alaposan átnézni vásárlás előtt.

2021. aug. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Fordot venném, ha találsz ép karosszériájú darabot. A Fabia kényelmetlen, kicsi, a MAzda rohad.
2021. aug. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

“ kivéve az 1.9 PD, dehát az meg hírhedten szar”


Az a 2.0 PD...


A többit nagyjából leírta az 1-es, Mazda és Focusból a régi 1.6-oson kívül a többi nem a legjobb

2021. aug. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
#1 csóró embernek nem qrva mind1 hogy lomha vagy nem? Most tetőt akarsz a fejed fölé, vagy verni a nem létező brét? Mert ennyi erővel a biciklivel sokkal jobban járnál ...
2021. aug. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3 A PD az szar volt mindegyikben.


#4 Nem beszélt senki bré verésről, de minek vegyen valaki három hengeres 1.2 60 lóerős szart, ha vehet 105 lóerős 1.6-ot is? Ez nem bré verés. Nem 500 ezer forintos béjemvét ajánlottam neki, amivel lehet fogdosni a gádzsikat. A kérdező az ezek közötti különbséget kérdezte, én meg válaszoltam, hogy a Fabia lomha a többihez képest, ami egy különbség. Hol is a probléma? Ja sehol, csak valakinek mindig ugatni kell és most te vetted magadra ezt a szerepet, mert jobb dolgod sincs a szar unalmas életedben.

2021. aug. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

“A PD az szar volt mindegyikben.”


Oké

2021. aug. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!