Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen blokk van ebben a...

Milyen blokk van ebben a motorban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Letettem a segédmotoros jogosítványt és most egy Simsont hajtok. 2022 elején szeretnék venni egy supermotot és kicsit megtuningolni. Valami ilyesmit szeretnék [link] csak nem tudtam kivenni a videóból, hogy ez milyen motor és milyen blokk van benne. Ebben szeretnék segítséget kérni, hogy ha valaki tudja legyen szíves megírni. Tisztában vagyok a tuning kockázataival.

2021. aug. 14. 09:08
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Ez egy Derbi Senda D50B blokkal. Én azt javaslom, hogy olyant keressél, amiben AM6 blokk van, a D50B annak a "copyja". A márka szinte mindegy. Aprilia, Rieju, Motorhispania, Derbi (az AM6-ossal is szerelték tudtommal), Generic Trigger, tök mindegy... Csak a forma a különbség.
2021. aug. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
KÖszi szépen! Viszont a genericben kínai am6 van.
2021. aug. 25. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!