Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 125-ös motorban feltünő a 250...

125-ös motorban feltünő a 250 köbcentis blokk?

Figyelt kérdés

Adott egy 2011-es Aprilia RS125. Jelenleg egy 250 köbcentis 65 lóerős Rotax257-es blokk van a gyári Rotax 122-es helyén. Annyi átalakítás történt még hogy elől dupla tárcsafék van, hátul szimpla. A gumik elől 120-as hátul 170-es.

Szerintetek feltünő hogy nem 125 köbcentis blokk van benne? Rendőrök kiszurják/kiszurhatják hogy nem stimmel a köbcenti és a teljesítmény? Eredetileg a motor a gyári blokkal 30 kW-ra van vizsgáztatva, a forgalmiba is ez van beütve, tehát nem fojtott verzió volt eredetileg sem. A2-es jogsim van, de ugye ez a 65 lóerős 250-es blokk jóval túllépi, ezért nem vettem RS250-es motort hanem megoldottam így.


2015. aug. 28. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:

ha rendőr lennék kiszúrnám...de nem vagyok.


ha kifogsz egy olyan járőrt, aki szintén motorozik, ráadásul barkácsol, szabadidejében szerel, akkor annál bukta van...


nézd, járj vele..aztán meglátod..

ha olvastad Gárdonyitól a "beszélő köntös"-t akkor emlékezhetsz, hogy csak beavatott vette észre a hibát..

2015. aug. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ez igaz hogy amelyik rendőr motorozik az tudja hogy 125-ös motoron nincs elől 2 320-as féktárcsa meg 170-es hátsó gumi
2015. aug. 28. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!