Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Fiat...

Mi a véleményetek a Fiat Croma-ról? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a kinézete és, hogy nagyon tágas, legtöbbet automatát láttam. Viszont nem igen tudom eldönteni mennyire jók. Illetve, hogy melyik motorokkal szerelt autók a megbízhatóbbak. Kérlek akinek van tapasztalata róla írja le.

2021. aug. 14. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Na de az első vagy a második generáció?
2021. aug. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudom, amelyikről van véleményed:)
2021. aug. 14. 19:12
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha a kinézetre gondolsz, mindkettő tetszik
2021. aug. 14. 19:12
 4/7 A kérdező kommentje:
Jaj bocsi benéztem valamit, a 2.generáció érdekel:) azt hittem az újabb formavilágára gondolsz, bocsi
2021. aug. 14. 19:13
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Jól el beszélgetsz magaddal.
2021. aug. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk első generációs volt, a faceliftes, tehát 1991 óta létező verzió. Nem tudom hány évesen vettük, de a beceneve az volt, hogy "Roncs". Rakásszar volt az egész úgy, ahogy van. Többnyire nem indult be, ha beindult, akkor végülis ment, de majdnem szétesett maga alatt. Borzasztó egy jármű volt.


Az újabbak biztos jobbak, de azokról nem tudok semmit.

2021. aug. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

6: Nem értem, hogy jön ide az első generáció. Főleg, hogy a két autó között majdnem 10 év különbség van.


Manuállal és 8v dízellel jó vétel.

2021. aug. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!