Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik motormosó adalék a...

Melyik motormosó adalék a legkíméletesebb a motor tömìtéseihez? Pro tec vagy liqui moly?

Figyelt kérdés
2021. aug. 15. 17:40
 1/4 A kérdező kommentje:
250e km van a kocsiban és kissé olajsaras belül. Gondoltam arra is, hogy leveszem az olajteknőt és letakarítom+olajszivattyút is. Utána gondoltam valami löttyöt bele.
2021. aug. 15. 20:26
 2/4 anonim ***** válasza:
Liqui moly jó. Arról már több videót láttam.
2021. aug. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szokták azt is, (akik nem bíznak az ilyen löttyökben) hogy összerakás után tesznek bele valami olcsó tesco-s olajat (a skála híg végéről) és 2-300km után lecserélik normális olajra (van, aki 2x csinálja ezt a "mosóolajas" menetet).
2021. aug. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az olcsó tescos asvanyi olaj nem hiszem hogy sokat fog érni.

Ha mar mindenkepp mosni akarod akkor belevalo olajat rakj bele, menj vele egy 200 kmt autopalyan jol meghajtva es cseréld le szintén belevalo olajra.

2021. aug. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!