Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha tzr 50. Ha nincs...

Yamaha tzr 50. Ha nincs kiegyenlítő tartály a motorban az nagyon gáz?

Figyelt kérdés

2021. aug. 16. 13:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Te vagy gáz.
2021. aug. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi,kedves vagy . Bocs hogy nem úgy születem meg hogy mindent tudok...Tegnap vettem a motort,csak szeretem volna érdeklődni de úgylátszik itt már azt se lehet. Biztos tök menőnek érzed most magad hogy beszóltál egy 15 éves lánynak . Minden jót,ilyen mentalitással rád is fér. 🙂
2021. aug. 16. 17:45
 3/13 anonim ***** válasza:

De ide figyelj kislány, honnan veszed hogy kellene lenni olyannak?

Meg ha ilyen bajod, kérdésed van akkor próbálj meg egy szakmai fórumba belépni és ott biztos hogy értenek hozzá.

Egyébként ha így teszed fele kérdést hogy gáz-e , akkor biztos leszólnak és ilyen válaszokat kapsz.

Próbálj meg tárgyilagos lenni és emberséges.

2021. aug. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Jogos az is amit te írtál, de már annyi helyen megkérdeztem , szépen tárgyilagosan és senki nem világosított fel hogy most kell-e vagy elég az a hűtővíz ami ugye eleve van a motorban.


Egyébként onnan gondoltam hogy amiket nézegettem neten képeket ott mindegyiken van. Meg akiknek eddig láttam az ugyanilyen motorjukat ott is mindenkinél megvolt az a fehér tartály.

Szar úgy elkezdeni egy hobbit hogy a környezetedbe senki nem vágja, és egyedül kell mindenre rájönnöd.

2021. aug. 16. 18:29
 5/13 A kérdező kommentje:
Nemszeretném hogy amire nagy nehezen összespóroltam a pénzem, egy hülye hiba miatt amit saját tudatlanságom miatt nemtudok, több tízezres kárt csináljak magamnak. Ennyi az egész .
2021. aug. 16. 18:31
 6/13 anonim ***** válasza:
Mivel vízhűtéses, lennie kéne benne🤷‍♂️
2021. aug. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

[link]

A 17-es a kiegyenlítő tartály. Mivel ez egy burkolt "sport" motor, lehet hogy csak nem találtad meg🤷‍♂️

A hűtő az valószínűleg tudod hol van, szóval a vékony kis csövet végigkövetve meg tudod találni. Egyébként szinte elképzelhetetlennek tartot hogy nincs rajta.

Egy 18 éves fiú, aki már 13 évesen is tudott ilyen alap dolgokat, mert érdekelte és nagy nem félt hadználni a Google-t...✌️

2021. aug. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Még annyit hogy a hűtőradiátoron lévő kupaknál csatlakozik be egy cső, azt kell végigkövetni hogy meglegyen a tartály. Megeshet hogy valaki levette, elvileg anélkül is működne ha le van dugózva a helye, de ha picit is fogy a víz és nem veszed észre és megfőzöd a motort. Ráadásul úgy alapból kevesebb víz van benne...
2021. aug. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
18 éves fiú, bal oldalt kellene lennie a burkolat alatt. És nincs ott képzeld. Nem azert mert nem tálaltam hanem mert nincs benne...
2021. aug. 16. 20:08
 10/13 A kérdező kommentje:
Pont ezért kérdeztem mert a hűtőradiátornál ami volt ugye kupak azt lecsavartam és a víz is benne kb félig volt. Ma töltöttünk rá rendes oda való folyadékot mert az egész tiszta rozsda volt a bele töltött víz miatt,plusz a bilincseket is megkelett húzni mert azok is lazák voltak és folyt belőle a víz. És ezzel így járt az előző gazdája, aki egy középkorú férfi volt. Szóval szerintem megbocsátható hiba hogy még nem vágom ezeket a műszaki dolgokat teljes mértékbe
2021. aug. 16. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!