Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy kis gyorsteszt,hogyan...

Egy kis gyorsteszt,hogyan esik vissza a hatótáv a felére,6-8 perc alatt egy 20-30 milliós kocsi esetében. Megfelelő megoldás lehet ez,annak aki ennyi pénzt kifizet?


#el.autózás és a hatótáv
2021. aug. 16. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Mert szerinted ha egy 600 000-res autünak küldöd majd két kilóval akkor az jobbat fog produkálni? A kocsi a tankban lévő üzemanyagból és a pillanatnyi fogasztásból számolja az átlagot. Ha küldöd neki és sokat esik valamint a tank sincs tele akkor lehetnek ilyen drasztikus változások.
2021. aug. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tavalyelőtt/Covid előtt/ amikor a Düsseldorfi vásárból jöttünk haza,akkor 190-200 as tempóval jöttünk órákon át folyamatosan a német pályákon vissza.

Nem volt ilyen jellegű gondunk,hogy állandóan a tankot lessük.8-8,5 /100 km-rel haza lehetett utazni egy VW Passat CC-vel/benzines/ utaztunk hárman.

Én szurkolok az elektromos autók sikeréhez,de úgy gondolom ez egy megrendelőnek aki ennyi pénzt kifizet,lehet ez nem lesz megfelelő.

Úgy gondolom van még hova fejlődni az új technikának.

2021. aug. 16. 20:55
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

A gazdaságosság először kiválasztásnál dől el, utána a lábadtól függ. Nekem a 600-as kis cbr őrült módjára lámpától lámpáig kigyorsításokkal üzemelt, kora reggeltől késő délutánig már porzott a tank.

Maradjunk annyiban hogy más a katalógus adat, és a valóság.

2021. aug. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Már engedtessétek meg,ez a kocsi pár perc alatt lemerül....Ez egy valósnak tűnő teszt,nem elméleti gyakorlat!

A német pályákon a pályarendőrség ha leállósávban kocsit észlel,és kiderül róla,hogy üzemanyaghiány okozta a leállását,még jól meg is büntethetik..

Nem tudok róla,hogy az elektromos autókra ez nem vonatkozna,csak azért mert elektromos. Ott a szabály az szabály.

2021. aug. 16. 21:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, hogy ez elektromos? Azt nem is figyeltem. Akkor ez nem a 200-as pályázásra van kitalálva... :D
2021. aug. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez is bizonyítja, hogy a villanyautókat nem annak találták ki aki aki ilyen gyorsulásokat akar leverni. Annak maradjon az 55 AMG, a villanyautókat nem erre találták ki.
2021. aug. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Benzines passat 3 utassal 200-al 8 liter.

Nagyot mondó verseny van, vagy lemaradtam valamiről?

2021. aug. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!