Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van/volt-e közületek valakinek...

Csarnaigabi kérdése:

Van/volt-e közületek valakinek Opel Astra J típusú autója és ha igen, milyen tapasztalataitok vannak ezzel a konkrét típussal szemben? Hibák, jó tulajdonságok, ezért vagy azért vegyem/ne vegyem meg, stb.

Figyelt kérdés

2021. aug. 18. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Szomszédnak van az 1.4 turbós. Azon kívül, hogy a váltója széthullott (típushiba) más baja nem igazán volt, új vásárlás volt
2021. aug. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ugye tudod hogy majd 15 fele motorral lehetett kapni? Valtobol is eleg sok fajta van, ugy ertem kezi valtonal, f40, meg az m32 aminek meg amugyis van 3 fele valtozata, az elso generacios m32 volt nagyon kenyes, a tobbi mar sokkal jobb.


Amugy nem veletlen lett ekkora nepauto, olcso es jo, habar ez az olcso relativ mert az en autom alapara 20.000€ volt elvileg, es full extras szoval ugy meg 5-10 ezer euro lehetett :D 185.000 km-el vettem, nem sok panaszt tudnek mondani ra. A kombiknal fura lehet hogy 100+ loerosek megis lomhak, es mindig a megfelelo tartomanyban kell tartani a fordulatot az oruletes turbolyuk miattt.

2021. aug. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1,4t sports tourer volt.

Szerettem alapvetően.

Amikor vettem, garanciaban javítottak a váltót utána nem volt komoly baja.

Kicsit nehéz szegényke, de azért a 140hp egész jól mozgatta. Autópálya az otthona, városban dugóban nem érzi jól magát.

2021. aug. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ezt en is tanusitom, hogy autopalyan erzi jol magat, nekem dizelem van, 1.6 cdti, ha varosba jarok vele egy ido utan elkezd irgalmatlanul zorogni a motorterben valami, vagy hidrotoke, vagy a lancfeszito, vagy kitudja meg mi, de egy ido utan elhallgat... egy hosszabb palyazas utan meg hallgat, ha nem hasznalom varosban sokat elo sem jon a csorges soha tobbe. Sokan irjak hogy lancproblemas ez a motor, hat nem, ha az lenne allandoan csorogne, ennek inkabb szabad akarata van :D Ja es az elozo, es elso tulaj 30 ezrenkent cserelt benne olajat, ahogy elo van irva, megsincs baja a motornak, szoval en ezt a szemere hanynam annak a sok palimadarnak aki ez ellen kampanyol... lehet a 30 eves csotroganyaik az osbeli olajakkal nem birna, de a mai modern technologia boven. Elvegre nem Kis Pistana sarki talpig olajos "autoszerelo mester" fejlesztette az autor es reszeit hanem tobb tucat diplomas mernok millio eurokbol ... 0w20 as olaj van benne, abszolut nem eszik semmi olajat, a fogyasztas 5 liter korul van, nekem ne mondja senki hogy nem ilyen egy egeszseges motor.
2021. aug. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy elektronikai katyvasz, a második legxarabb asztra modell, az első a ká!
2021. dec. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 isten hozott a modern autók világában. A megoldás: ha csóró vagy ne vegyél modern autót. Egy élelmes ember simán megmondja melyik elektronikának mi a baja, némelyik zsebbenyúlós, ez van. Lehet venni 25 éves suzukit meg 30 éves ladát, a 30 éves mercit már nem javaslom mert azt is pénzbe kerül fenntartani :/ És hogy azok nem romlanak el? LOL, hol élsz te... Azokkal sokkal több baj van mint ezekkel ombre
2021. dec. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!