Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a rosszabb Mercedes?

Melyik a rosszabb Mercedes?

Figyelt kérdés
Mind2 Mercedes-t nagyon mondják hogy rohad de már nem tudom akkor melyik a jobb kérlek segítsetek

2021. aug. 18. 18:09
A kérdező szavazást indított:
W210
W202
11 szavazat
 1/9 D. Brasco ***** válasza:
100%
Kb a 2 valaha gyártott legszarabb legrohadósabb merci.....de hogy melyik a jobb?Ez kb olyan szintű kerdes ezekkel az autókkal kaocsolatban higy a szar vagy a fos a jobb?!
2021. aug. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Imádom a régi autókat és a 124 és 190 és mercik már millió körül vagy fölött vannak azok akikkel érdemes foglalkozni és ezért nézem ezeket és ezért írtam ki ezt a kérdést
2021. aug. 18. 18:30
 3/9 D. Brasco ***** válasza:
74%
Remélem nem baj,hogy a W210 meg a W202 egyik sem a 124-esnek vagy a 190-esnek a kódja......
2021. aug. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő baxottul rohad, egyik sem fiatal már. Az már csak hab a tortán, hogy a 210-es kibaxottul ronda, sehogy sem illik az akkori Mercedesek formavilágába, nem is tudom hogyan bólinthattak akkoriban rá a tervezőasztalon. Akármelyiket választod mindegyikre költeni kell majd.
2021. aug. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Brassco tudom hogy egyik se a 190 és 124 de mind2 már csillagászati összegbe kerül
2021. aug. 18. 18:45
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 Hát igen, a valódi oldtimerek csillagászati összegbe kerülnek. Vagy te úgy gondoltad, hogy ha 300-ból veszel egyet az oldtimer állapotú lesz? Milliókat kell rá költeni a felújításra és fenntartásra.
2021. aug. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 D. Brasco ***** válasza:
93%
Az igazan jók az E meg C osztályból is drágák.Csak ezekkel még akkor sem erdemes foglalkozni,ha a kinalat tetejerol valasztasz
2021. aug. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindkettő rohad, de rossznak egyáltalán nem rossz egyik se, napi használat w202, sok sok év alatt még sosem hagyott az út szélén, futóműve még mindig jobb a legtobb vadiúj alsóközépkat sokmilliós újautóénál..
2021. aug. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mindkettő volt, W210 most is van a tág családi körben. Mindkettő még oldschool masszív Mercedes - na nem úgy mint a W124 vagy a 190-es, az megint más, de sokkal inkább, mint a mai MBUX-es recsegő-ropogó Dacia motoros ál-Mercik (legalábbis C-osztálytól lefelé).


C180 W202 volt, ez nagyapám utolsó autója volt, aztán átkerült hozzánk. 290e km volt benne amikor megváltunk tőle - azért váltunk meg tőle, mert elrohadt. Fedél alatt állt egész életében, de nagyon sokat volt használva esőben-hóban-mindenhol, és a rozsda amikor ~15 éves korában megindult, nem lett normálisan eltüntetve, aztán egy idő után már nem volt érdemes foglalkozni vele.

Sajnáltuk, mert amúgy baromi jó autó volt, kényelmes, csendes, nem is fogyasztott vészesen sokat, én is vezettem párezer km-t vele.

Csak a rozsda. Hacsak nem egy örök életében fűtött garázsos példányt veszel, és te is így tartod + óvod a rossz időtől, akkor a rozsda az egy folyamatos harc lesz. Hozzánk már úgy került, hogy rohadt, én rendbe akartam tenni, de a lakatos ránézett, és csak annyit mondott: "hagyd a f***ba".


E300 TD W210 meg az apósomnak van. OM606, ugyebár, Merciseknek ez mond valamit. Már nagyjából 8 éve alig megy az autó (nem nagyon vezet már az öreg), viszont teljesen új autóként vette anno, és azóta csak garázsban áll, nagyon ügyelt a karosszériára. És ez látszik is, mert az autó majdnem makulátlan, még újra is lett fényezve gyárira megszólalásig hasonlító színű nem vízbázisú festékkel valamikor a 2000-es évek végén. Ezen kívül is maku az autó. Az OM606 meg olyan amilyennek mondják, van az órában 370 ezer, valójában több mert egy pár tízezer km-ig nem működött, úgy jár mint az óra. Baromi kényelmes és jó autó a mai napig így ebben az állapotban, de az fix, hogy ha egy évre kiraknám a kertbe, ez is elkezdene barnulni.


Szóval van ilyen, na. Ettől függetlenül nem éri meg.

2021. aug. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!