Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen alkatrészeket vegyek...

Milyen alkatrészeket vegyek Peugeot 206 hátsó futómű felújításhoz?

Figyelt kérdés

Az alany egy Peugeot 206, amit elért a tipikus betegség, hogy a hátsó futómű kezdi megadni magát, terpesztenek a kerekek, és már hangja is van, kopog, illetve nyikorog is egy kicsit.


Hely, illetve ember van rá, aki szétszedné és össze is rakná, de kérdés, hogy mennyire bonyolult művelet ez, illetve pontosan miért is van szükség az egész hátsó felújításra ilyen esetben?


Egy garázsban tartott autóról van szó, így nem rozsdás, megoldható például, hogy a hátsó hídon kívül minden szükséges alkatrészt megveszek hozzá, aztán kicseréljük őket vagy ez nem ennyire egyszerű? Szükség lenne mindenre, mert a lengéscsillapító porvédő is lassan elfogy, úgy el van morzsolva. Vagy vegyek kompletten egy felújított hátsó hidat? Vagy ha már itt tartunk, akkor vigyem el erre szakosodott műhelybe, ahol aztán mindent is rendbe szednek?


Előre is köszönöm a segítséget.



2021. aug. 22. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez aztán szép paradoxon. Ember van rá, de nem tudja mit és hogyan kell. Tehát nincs rá ember.


Vidd el egy erre szakosodott szervizbe. A végén még kifogsz valami kóklert aki belefarag 1-1 bronzperselyt.

2021. aug. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vidd el , felujitják és tökéletes lesz.

[link]

Itt válogathatsz a lakóhelyed szerint is.

2021. aug. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hm, értem, igazatok van egyébként, az autó nem az enyém, hanem családban van, és szívem szerint én is ezt tenném. Igazából van rá szerelő, aki ért hozzá, de nem dolgozik már benne, így hozott alkatrészekkel, célzottan szerel. Ezért kértek meg, hogy járjak utána, milyen alkatrészekkel "szolgáljak", aztán összepakolják, csak én sem tudom, hogy mégis mit kell cserélni, nem értek hozzá. Ez lenne a nagy helyzet. Így sem érdemes belekezdeni? Érdemes akkor elvinni egy jó helyre?


Köszönöm a válaszokat.

2021. aug. 22. 23:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt is megpróbálhatod, hogy elviszed ahhoz a szerelőhőz akit írtál. De nem szerelni, hanem csak mérje fel, hogy mi a rossz/mit kéne venned hozzá.
2021. szept. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!