Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyiért lehet e34-et találni...

Mennyiért lehet e34-et találni? nem OT kategoriat keresek de nem is racsing autót

Figyelt kérdés
Normális akár napi használatra is jó autót

2021. aug. 23. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Állj be a sok százezer veréb mellé a sorba, akik idős megbízható BMW-t akarnak olcsón.
2021. aug. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

E34 és BMW helyett ajánlom az R34 és Nissant.


:)

2021. aug. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 D. Brasco ***** válasza:
100%
Nálad elromlott a hasznaltauto.hu?
2021. aug. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
E34 és napi használat......na jó...
2021. aug. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hasraütésre most azt mondom hogy 2 millió.

Valójában meg felmész a hasznaltauto.hu-ra vagy a mobile.de-re, megadod szűrésnek hogy 5-ös BMW 1987-től 1995-ig, és megnézed hogy mi van.

Az E34-ből benzinest érdemes venni, nagyon sokat bírnak azok a sorhatosok amiket még ezekbe raktak, ha kifogsz egy jót, akkor akár többet is, mint egy új turbós kisköbcentis hulladék. Viszont körülötte mindennel lesz problémád, mert öreg autó, és az alkatrészek nem olcsók, már ha minőségit akarsz rakni bele. És csak azt érdemes.

2021. aug. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1,3 millióért adtam el vírus előtt egy 525i-t, a 192 lovasat. Életem legrosszabb autós biznisze volt, pedig több tucat autót csereberéltem már. Ez megvolt 10 évig, és én marha pont most adtam el, ez van.

Amúgy en valami 60-70 ezer km-t mentem vele 10 év alatt, de rengeteget szereltem, ez tény. Nem komoly gondok, 2x kellett hazahúzni "csak", de mindig volt valami idegesítő aprósága. De ez alkattól is függ, mert nekem konkrétan igényem van rá, hogy szabadidőmben autót szerelgessek, piszkáljak, másnak ez a rémálma. Befektetésnek sem rossz, mert nem olyan drágák még, de lassan nőni fog az értékük.

2021. aug. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ezt hogy, érted hogy marha vagy hogy annyiért adtad el most a korona alatt annyival nőttek az árak?
2021. aug. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem az árak miatt, csak sajnálom az autót, sokat költöttem rá, sokat dolgoztam rajta, és nagyon szerettem. Beszéltem az új tulajjal, ő nem akarja visszaadni, ő is nagyon szereti legalább jó helyen van. De én leszek az első, akit felhív, mielőtt még eladó lenne.
2021. aug. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!