Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Paragi Dob érdekelne! Valaki...

Zero001 kérdése:

Paragi Dob érdekelne! Valaki segitene?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy Golf 4-em, PDTDI 131 lovas gyárilag. Ki van belőle szedve a kati, csak a hátsó gyári dob van rajta. Szeretnék rá egy nyitott rendszert, vagy egy Paragi dobot. Ki melyiket ajánlja? Szeretnék szép hangot neki, és egy kis huhogást is, viszont nem tudom hogy a Paragival mennyire huhogna... Valaki tud valami segitséget nyújtani ebben? Csináltassak alá uj kipurendszert (60-65-ös cső), vagy jó a gyári is, mivel a hátsó dobig üres...?

2021. aug. 23. 13:14
 1/7 D. Brasco ***** válasza:
100%
Rakjál bele egy baglyot azt akkor huhogni fog.....
2021. aug. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bármi jó megoldás lehet, ha le tudják neked papírozni. A 60-65-ös csövet soknak találom egy 131le-s autóba. Nem lesz elég fojtás, ami csökkentheti a teljesítményt. Ehhez a teljesítményhez 50, max. 55-ös csövet tennék fel. Egy sima rendszer 150-180ezer. Rozsdamentes 350-400ezer.

Szóval lehet jobban jársz csak egy hátsó dobbal.

2021. aug. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kotla tédéínek SOHASEM lesz szép hangja csinálhatsz azzal akármit. :D
2021. aug. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3.-nak üzenneám: mondod te a buszról öreg... szerintem nézz utána mielőtt faszágokat irisz :D
2021. aug. 23. 16:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs buszom egy darab sem.

Minek nézegessek utána? hallottam elég ilyen hülyegyerekautót, retek hangja van mindnek..

2021. aug. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Dízelnek szerintem sem lesz soha olyan jó hangja, mint egy benzinesnek. Persze ízlések és pofonok.

Van, aki az amerikai V8-ra esküszik, van aki a Sor6-ra, vannak a Boxermotor imádók, de persze egy Wankel-motor is nagyon szépen szól. És azért a Sor4-esek 7-8ezres fordulaton szintén eléggé egyediek. Szóval elképzelhető, hogy valakinek a dízel hang jön be.

2021. aug. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Jó hát vannak fiúkák is akik a másik fiúkákra gerjednek, szóval lehet ilyen is aki a melós fordtranzit féle kleklekle-re gerjed. :D :D
2021. aug. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!