Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hazánkban (hivatalos, v....

Hazánkban (hivatalos, v. fél-hivatalos) szervize van F-250-es, F-350-es modelleknek? Képesek megjavítani, vagy ilyen pickup-okat csak speciális magánszervizek képesek javítani, illetve magától értetődően hozzájuk alkatrészeket is rendelni?

Figyelt kérdés

2021. aug. 25. 10:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Feltételezem RAM 2500-as, vagy Sierra 2500-asoknak még annyi szerviz sincs, mint a fenti két Ford-nak - éppen ezért kérdeztem rá kifejezetten a Ford-okra.
2021. aug. 25. 10:10
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Ezeken nincs mit javítgatni, alkatrészt kell cserélni, az meg nem bonyolultabb mint egy Fiat Ducatón. Csak az árra mondjuk egy 5-10x-es szorzót nem árt bekalkulálni.
2021. aug. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű a kérdés: Forgalmazzák-e hivatalosan itthon? - Én nem tudom ezt, de ha igen a válasz akkor van márkaszervíz is -. Amúgy meg a mai világban úgymond egy normálisabb sima szervíz sem fog kétségbe esni ha bevisz valaki hozzájuk egy ritkábban előforduló autót. Az alkatrészek beszerezhetők, max nem másnapra hanem 2 nappal később érkezik.
2021. aug. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nekem ilyen ritkán előforduló, "különleges" autóm lenne, biztos márkaszervizbe vinném, nem a sarki garázsba. Nem is értem a kérdést.
2021. aug. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#3 Jól írja. Egyébként Ford márkaszervízben megcsinálják biztosan. De bármilyen értelmes, komolyabb szervízben is. Max az ilyen 1-2 állásos kis maszekok hajtanak el
2021. aug. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!