Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes a vezetést otthon...

Érdemes a vezetést otthon gyakorolni? (tanulóvezető) Hogy lehetne?

Figyelt kérdés

Kevésszer tud az oktatóm fogadni, van, hogy 2-3 hétig nem tud időpontot adni (nekem bármikor jó lenne), utána is általában csak 50 percre tudok menni :/ Ezen az első órán megkérem, hogy pár hétig írjon már előre be, ilyenkor kapok pár hétre heti 1-2 alkalmat, majd megint nincs szabad helye és megint jön egy nagyobb kihagyás.

Ez alatt az idő alatt jó lenne kicsit gyakorolni. Persze nem arra gondolok, hogy kimegyek az autópályára száguldani, hanem egy üresebb parkolóban az elindulást, parkolást gyakorolnám.

Ismerőstől kaptunk tippet, hogy ők hova szoktak menni gyakorolni (egy rendezvényközpont parkolója, ahol ha nincs semmi pár kocsi szokott csak állni). Nekem egy nagy félelmem van, hogy mi van, ha odajön a rendőr :/ Hallottam olyanról, aki 10 évig vezetett jogsi nélkül és nem kapták el, félek én egyszer ülnék be és egyből elkapnának minket.


2021. aug. 25. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Én erdei úton gyakoroltam apummal eleinte. Ott nemigen van rendőr. :D
2021. aug. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Oktatók szerint nem érdemes, mert sok a téves hiedelem, rossz javaslat, és ez után az oktatónak hosszabb idő helyrerakni a rosszat, mintha csska jót kellene megtanítania.
2021. aug. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen. Elindulást, parkolásokat érdemes, hogy ne a lefulladásokra és parkolóban bénázásra menjen el a drága tanóra.
2021. aug. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!