Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mielőtt mennék az oktatóhoz...

Mielőtt mennék az oktatóhoz érdemes otthon gyakorolnom?

Figyelt kérdés
Vezettem már autót.. Értem a dolgok működését, fogáspont stb.. Érdemes gyakorolni vagy ne zavarjam össze magam az itthoni autóval? Úgyis tök más lesz a pedálok érzése
2020. márc. 1. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Teljesen felesleges
2020. márc. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Érdemes gyakorolni, amire van lehetőség.


Már most előrébb vagy, tudod mit jelent a fogáspont.

Emelkedőn elindulás lefulladás nélkül, tapasztalat után bátrabban adod a gázt.


Viszont ne csinálj rutint magadnak. Az én hisztis oktatóm azt gondolta, hogy máshol is tanítanak, pedig csak youtube-ot néztem.


Biztonságos kormány használatból sem a legújabb ajánlást tanítják.

2020. márc. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előtte szerintem nem, de közben simán gyakorolnèk, és gyakoroltam is.

Kezifèkes elindulás, vàltàsokat, parkolasokat jól lehet gyakorolni egy elhagyatott helyen.

2020. márc. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bár a gyakorlat az nagyon jó ha van.

De lehet hogy ha beleülsz egy teljesen más autóba, akkor pont olyan vagy még bénább leszel mint a többi, mert teljesen arra akarsz fókuszálni amit addig gyakoroltál.

AZ is lehet te leszel a legjobb ezek miatt.

2020. márc. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem annyit csináltak a szüleim, hogy megtanítottak elindulni lefulladás nélkül és váltani. Ezzel annyira előre kerültem, hogy az első órán már megtanított parkolni, saroktolatni és visszavezethettem az óra kezdés helyére a városban.
2020. márc. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nem érdemes, én az első vezetési órámon indítottam be először autót, és egyből a forgalomban kezdtem, 32 óra után le is vizsgáztam.
2020. márc. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!