Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kézi autómosókba kell...

A kézi autómosókba kell időpontot egyeztetni, vagy nyitvatartás alatt simán be lehet gurulni akár egy nagyobb (külső-belső-motor stb) mosásra??

Figyelt kérdés
2021. aug. 27. 04:45
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Nem kell időpontot egyeztetni. Aprópénzt bedobod, és működik. De motormosás általában tilos. Az már környezetszennyezés lenne. Csak külső mosás lehetséges.
2021. aug. 27. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én ahol eddig voltam, ott nem kellett külön egyeztetni. De ha sok munkájuk van, akkor adott esetben csak órák múlva lesz kész.


#1: szerintem nem önkiszolgálóra gondolt.

2021. aug. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez mosó függő. Ha van elérhetőségük hívd fel őket és kérdezd meg az a legjobb így te sem mész feleslegesen és nem kell várnod majd. Ahova én járok időnként alváz meg motormosásra ott csak akkor fogadnak rögtön ha épp nincs betervezve arra a 20-30 percre ilyen jellegű munkájuk, de sokszor 2 nappal előre kell időpontot kérni mert annyian szoktak ott lenni. Nekem mindig mondják hogy mielőtt megyek hívjam fel Őket és egyeztessünk, van amikor azt mondják hogy egyből tudnak fogadni és megkérdezik mennyi idő alatt érek oda van amikor azt mondják menjek 2 óra múlva mert akkor lesz szabad hely, van amikor azt mondják 4 nap múlva menjek.
2021. aug. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!