Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzines autó elindul kuplungo...

Benzines autó elindul kuplungozással, gázadás nélkül?

Figyelt kérdés
2021. aug. 29. 13:49
 1/6 Maldoror ***** válasza:
100%

Ha a kuplung jó állapotba van akkor igen.

Óvatosan, lassan engedd fel a kuplungpedált alapjárat elviszi, megindítja.

2021. aug. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Egy pár ilyen és lehet kuplungtárcsát cserélni.. :D
2021. aug. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, csak baromi gyenge lesz és kellően óvatosnak kell lenni.. Én annak idején mikor megvettem első autónak az Astrát, 1.4 8V kőkemény 60 lóerő, kíváncsiságból leteszteltem. Még 3-ból is el lehetett indulni gáz nélkül anélkül, hogy elkezdett volna égni a kuplung. A 4-et már nem próbáltam, nem akartam túlerőltetni. Persze forgalomban már 1-ből sem életképes ötlet így elindulni, nemhogy 3-ból. De technikailag megoldható.
2021. aug. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Motor függő.

1.0 swift alattam lefulladás közelében haldoklik gáz nélkül.

De például az 1.6 focus mk1 teljesen jól bírta.

2021. aug. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1.0 Swiften tanulgattam az elindulást, nálam nem volt baja, szépen elindult így is.

1.1-es Trabant 4-esben is sikerült. Igaz anyáztam is egy sort közben, hogy milyen vacak egy autó, hogy hátramenetbe kapcsolom és előre indul döcögve. Aztán rájöttem, hogy itt a hiba nem az autóban keresendő :D

Akármilyen autót vezettem az mind elindult csak kuplungcsúsztatással, ha dugóban araszol az ember úgy is hamar ráérez.

2021. aug. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, mivel a legtöbb benzines már injektoros és az alapjárati motor nem hagyja lefulladni.🤷‍♂️
2021. aug. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!