Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A magyar embernek melyik autó...

A magyar embernek melyik autó lenne a megfelelő?

Figyelt kérdés
Ez sem jó, az sem jó. A Skoda céges, a Dacia ciki, Suzuki olcsó, a francia szar, az amerikai SUV elérhetetlen, BMW-vel sok a probléma, dél-koreai is szar, a japán rohad, stb. Szóval mindegyikre van valami jelző. De azért valamilyen új autó csak jó lenne, nem? Szerintem sokan dacból mondják ezeket. Nem tehetik meg, hogy újabbat vásároljanak, ezért kitalálják, hogy masszívan elítélnek mindent. Bezzeg a 20 éves, 300.000 km-t futott az igazi.

2021. aug. 29. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Dacia olcsó, Suzuki megbízható, Dél-Koreaiak megbízhatóak és nem suzukisan fapadosak, japán már nem rohad...

Szóval tényleg csak kifogásokat gyártanak.

2021. aug. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

#1


Szerintem eleve nem kellene ennyire azzal foglalkozni, hogy mások mit vesznek. Például ott a Duster. Miért baj, főleg miért ciki az, ha valaki SUV-ra vágyik, de egyszerűen nincs annyi pénze, hogy prémiumot vegyen, és vesz egy Daciát? Miért kell ezt másoknak kritizálni? (Azt már csak halkan teszem hozzá, hogy olykor azok fikáznak a leghangosabban, akinek Dusterre sem futja.)

2021. aug. 29. 20:40
 3/14 anonim ***** válasza:

“ Szerintem sokan dacból mondják ezeket.”


Valahogy így gondolom én is. Egy 11 éves Focusom van 2-es faceliftes, zokszó nélkül ülnék be egy normális motoros új Dusterba (1.5dci vagy 1.3 tce) évi 40-60.000km-t megyek állandóan van valami baja ennek a fosnak, ha lenne lóvé Daciaba is szívesen beülök (újba vagy új közelibe) 200.000km körül eladnám azt kínlódjon vele aki akar

2021. aug. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%

Szard le az ilyen véleményeket. Olyan autót vegyél, ami a pénztárcádnak megfelelő.

Akár Dacia, akár BMW.

2021. aug. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Amúgy az a gond, hogy a szomszédnak vesznek autót, nem racionálisan. Volt 2 RS Octaviam volt 2 mercim most van a focus, octaviakat szerettem, de valahogy már elegem van a használt szarokból, de hát a pénz...



3-as voltam

2021. aug. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

"Szard le az ilyen véleményeket. "

Igen, mit foglalkozol mások véleményével.

Azt vedd meg ami neked tetszik amilyen kell.

2021. aug. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Ööö Tesó! Ha kisírtad magad akkor nyugodj meg. Olyan autó nem létezik amivel mindenki boldog lenne, ezért is van olyan sok különböző típus a Sanderotól a Veyronig.


Igyál meg egy sört és feküdj le.

2021. aug. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó, csak mondtam egy példát. Ugyanakkor nekem volt olyan időszakom, mikor szorongtam az úton a korábbi autóm miatt. Frusztrált voltam, kisebbségi komplexus. Aztán rájöttem, hogy nyissam ki a szemem, és nézzek körül. Akkor tűnt fel, hogy rohadtul nem csak én vagyok viszonylag idős autóval forgalomban, sőt, nálam jóval idősebbek, családosok is vannak. Azóta már azt is tusom, hogy a látszat olykor csal. Teszi a szépet, a jót az emberek egy része, de igazából az új autójukat is nagynehezen tudták csak megvásárolni. Persze engem ez már nem érdekel, a lényeg, hogy tudom, nincs miért frusztráltnak lennem.
2021. aug. 29. 20:54
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen megfelel a 19 éves Opel Astra F. 1.6-os, nyolcszelepes, halhatatlan 🤷‍♂️ és mindemellett meg tudom egyedül is javítani.
2021. aug. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi a jó, minden autóra lehet érvet/ellenérvet felhozni, aztán kinek mi fér bele.
2021. aug. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!