Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri megvásárolni?

Megéri megvásárolni?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és tervezem megvásárolni az első saját autóm.

Peugeot 307 cc cabrio modell igazán elnyerte a tetszésem, mind külsőre, mind felszereltség szintjén is. Erről a típusról mi a véleményetek? Nyilván hosszútávra tervezek vele, így mennyire éri meg. Mindenféle véleményt szívesen fogadok.



2021. aug. 30. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Télen is használnád? Hiába hard top, beázhat... a tél különösen jót tesz neki.
2021. aug. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hol tartanád?


Ha van garázs, akkor nagyon nincs mitől félni, de kinti autóként ahogy egyes is írja, nem bombabiztos az a tető, hiába hardtop.


Ezen felül pont a hardtop működése az, ami ha elromlik, ott elég sok deáktól megválhatsz (arról nem is beszélve, hogy mekkora szívás az, ha mondjuk nyáron elkezd esni az eső, a tetőmozgató elektronika meg pont meghal - én jártam így más kabrióval).


Egyébként a 307-re - nem csak a kabrióra - jellemzőek az elektromos problémák, és ezek nagyon idegesítőek tudnak lenni. Sok visszahívás volt rájuk, főleg a facelift előttiekre - olyat érdemes csak venni, aminek van vezetett szerviztörténete.


Egyébként a motorok nem kifejezetten problémásak, a karosszéria főleg kabrióhoz mérten elég merev, a fűtés jó, ami kabriónál fontos dolog, így a tetőt le tudod ereszteni akkor is, ha nincs épp nyári meleg.


Én nem vennék, csak azért, mert elég sok a panasz a tetőelektronikára, de ha kifogsz egy szép példányt, amit rendesen karban tartottak, akkor nem annyira vészes vétel.

2021. aug. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja, kihagytam a lényeget.

2005 utániakat nézz, ott volt egy fontos frissítés.

2021. aug. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Lemeztetős

Van garázs, ott tartanám

Amit néztem, 2005/12

2021. aug. 30. 11:18
 5/6 anonim ***** válasza:
anyailag biztosan nem éri meg
2021. aug. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nem, ez egy guruló ipari hulladék, rengeteg típus hibával, messzire menekulj tőle!
2021. szept. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!