Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 324f 1.4 es autót...

Mazda 324f 1.4 es autót kinéztem és megéri e megvásárolni?

Figyelt kérdés
Venni szeretnék eggy mazda 323f-et. Eggy ideje megfogott a látványa.2003as évjáratban. És az lenne a bibi hogy mennyit fogyasztanak ezzel az 1.4es benzinmotorral? Pl:100km en. Illetve akinek volt már ilyen autója az mit gondol róla? Mert én sok jót hallotam róla.
2017. nov. 11. 12:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat a címben mazda *323
2017. nov. 11. 12:41
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan 7-8 körül fogyasztanak, bár vezetési stílustól is függ.. Nem rosszak, motorikusan bírják, csak a rohadásra kell figyelni.
2017. nov. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon szar autó a jóhírével ellentétben. Gatyád rámegy a karosszériára,ezek 15-20 éves korukra mind rozsdahalmok. Nehéz lomha fos,pontatlan,ragadós váltóval. Draga hozzá az alkatrész és nagyon körülményes beszerezni egyes darabokat.sok szerelő meghallja a 323 szót és baxa is rád a telefont mondván nem foglalkozik vele,em lehet bemérni,nem tud szerezni alkatrészt stb.. Nem nyújt annyit amennyibe belekerül. Jók a japán autót de ez egy rettenet. Nekem kettő is volt,beleestem énis abba a hibába,hogy a sok jó véleményezőre hallgattam de százszor megbántam,ne vegyél ilyen szart,bármi mással jobban jársz. Fogyasztása jó 7liter,de itt meg is áll a pozitívum ,mellette csörög,zörög indulasnál egy bkvbusz rád ver 50 métert ha rongyá pörgeted akkor elkezd gyorsulni 4 ezertől üveghangon ,alatta 80 -90 döglött ló .
2017. nov. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem és köszi akkor marad a bmw e46 320i arról mi a véleményetek?
2017. nov. 19. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!