Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitöl rángat az autó gázadásko...

Mitöl rángat az autó gázadáskor? Részletek lennt

Figyelt kérdés
Egy olyan problémám van,hogy amikor megyek autóval és alacsony fordulaton pl 4.be rakom az autót 60nál és nagy gázt adok neki akkor elkezd szaggatni egy pillanatra az autó és villog a sárga motor jel a müszerfalon és utána eltünik és azt is észrevettem,hogy sokkal gyakrabban jelentkezik ez a probléma ha kevés a benzin a kocsiba ha pl teli tankolom akkor nagyon ritkán. Illetve itt-ott szoktam benzin szagot is érezni bennt az üléstérben. Szerintetek mi lehet a baja?

2021. szept. 1. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Azt a benzin szagot keresd meg hogy honnan mehet, mert ha telítődik benzingőzzel a fülke akkor komoly tűz is lehet belőle.

A rángatás az lehet ettől teljesen független, kikellne olvastatni.

2021. szept. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Én a helyedben a benzinszűrővel kezdeném, ráadásul nem egy drága tétel és időnként azt is cserélni kell.

Amúgy nem ajánlatos minimum szinten tartani az üzemanyagot.

Ha az utastérben benzinszag van akkor valószínű hogy a benzintartály nyílása ahol a benzinpompa van (a hátsó ülések alatt) nem tömít rendesen.

2021. szept. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Benzinszűrő csere nagy csodákra képes, tapasztalat.
2021. szept. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Ment a zold kez :)
2021. szept. 2. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!