Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem nyithatja az autó...

Miért nem nyithatja az autó központi zárját a bicskakulcson lévő távvezérlő?

Figyelt kérdés

2008-as évjáratú SEAT Cordoba az alany. KB. 2 éve lett központi zár javítva, akkor készült el két távvezérlő. Azóta csak az egyiket használtam napi szinten. Az elmúlt héten néha nyitotta az autót, néha nem. Ugyanez volt a zárással is. 3 napja már nem működik a nyitás/zárás csak zárba helyezett kulccsal.

Próbáltam levinni szakemberhez, aki csinálta annó, de nem dolgozik a héten.

Van rá esély, hogy csak az elem merült le?

Ha kicserélem az elemet, akkor újra kell tanítani a kapcsolót?

A másikkal probléma nélkül működik.



2021. szept. 1. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha először az elemet cserélnéd ki, kb 250 ft, és aztán ha nem jó érdeklődnél tovább.
2021. szept. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, arra gondoltam én is, csak azt olvastam, hogy aztán újra kell tanítani, amihez én nem értek, de akkor kicserélem.


Köszönöm a választ.

2021. szept. 1. 13:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elem cserénél miért kéne újra tanítani?
2021. szept. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Még ha esetleg tanítani is kéne, azt az egy hetet mire lesz szerelőd, csak kibírja a másik távirányító.

Meg aztán, most úgy sem tudod használni, nyugodtan cserélhetsz elemet.

2021. szept. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az újratanításhoz jó esèllyel nincs szükség szereplőre. Nézz utána neten, hogyan kell csinálni. Nekem Peugeotnál csak nyomni kell indítás közben a nyitó gombot és kèsz.
2021. szept. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kicseréltem az elemet, működik, nem kellett újra tanítani.


Köszönöm a válaszokat.

2021. szept. 1. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!