Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Focus mk1 távvezérlős...

Ford Focus mk1 távvezérlős kulcs miért nem működik?

Figyelt kérdés

Üdvözlet!


Távvezérlős kulcs hatótávolsága már nagyon kicsi volt, ezért vettem új elemet. Ugyan olyat ami benne volt(CR2032, 3V) a + jelzéssel felfelé. Ez után próbálgattam. Bezártam az autót vele majd kinyitottam. Ez után újra ki akartam nyitni, de nem nyitotta. Közelebb mentem és akkor kinyitotta, de azóta nem hajlandó bezárni. Konkrétan most semmire se reagál. Mi lehet a gond?



#Ford Focus #Távvezérlős kulcs
2017. márc. 14. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
2017. márc. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Most reggel próbáltam. Első visszajelző hang megvolt. Megnyomtam a kulcson egy gombot, de akkor nem volt sípolás. :( Kulcs továbbra se működik.
2017. márc. 15. 06:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a másik kulccsal, hogy azzal se működik?
2017. márc. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Meglett a hiba. A kulcs két oldala nem illeszkedik rendesen. Ha az egyik kezemmel nyomom össze a két oldalt, a másikkal meg nyitom-zárom a kocsit a gombokkal akkor működik. Köszönöm a segítséged!
2017. márc. 16. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!