Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 2011-es alfa giulietta...

Van egy 2011-es alfa giuliettam 1.4t 120le, erről szeretnék váltani egy regebbi jó allapotu Vw golf4 bora vagy a4-re 1.9tdi/pdtdi, mennyire lenne ésszerű döntés? Olcsóbban jönnek ki vele fenntartas ugyileg?

Figyelt kérdés
Ahogy néztem azokhoz bontva kapok rengeteg mindent stb

2021. szept. 3. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ésszerű? Hát nem éppen, kivéve ha szeretsz sz0pni.
2021. szept. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pedig szinte minden szerelo meg hozzaerto azt mondja hogy egy olyannal jobban járnék azok stabilabbak jobb anyagból van minden, precízebb váltó, olcsó alkatresz akar egy motor is bele, én sajna nemtudom ezért írtam ki hátha valaki
2021. szept. 3. 14:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, új korukban nagyon jók voltak. Csak ma már alig találsz olyan példányt ami kitűnő állapotban van.

A szerelő meg persze hogy javasol egy ezeréves kocsit, hisz az neki is bevételt fog hozni.

2021. szept. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az 1.9 tdi-t elég jónak tartják, meg persze elég öreg konstrukció is.

Arról már nem is beszélek, hogy minden téren nagyon visszalépés a mostani autódhoz képest.

2021. szept. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom vezettem már, a váltó tényleg precízebb meg a karosszéria anyaga jobb, de ezen kívül tényleg visszalépés, ismerős korbe sokan hajtanak 1.9et de vannak is problémák, pd elem, turbo, kinek mi jön elő, én évi 15ezret megyek, télen elég szarul melegszik a dizel
2021. szept. 3. 15:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Van itt még valaki? Érdekelne mi lett a vége.


Nekem 4es Golfom van TDI, semmi baja, meg vagyok vele elégedve de nagyon tetszik a Giulietta, mennyire szopás fenntartani?

2023. aug. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!