Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek a Ford fiesta...

Szerintetek a Ford fiesta csajos autó?

Figyelt kérdés

2021. szept. 3. 19:05
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
23 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Igen, chrome copper színben különösen.
2021. szept. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Színtől függ, nekem kék színű van fiú létemre, nem érzem csajosnak. Régebben a családban fekete volt. A piros az ami csajos. Suliban egyik tanárnak olyan van, tök jól áll neki.
2021. szept. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te vagy a csajos ezzel a kérdéssel.
2021. szept. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, de melyik generáció? Pl a 2009-ben bemutatott újabb vagy a regebbiek közül valamelyik?Nekem egy 2010-es neon zöld vagy arany zöld metál 1.25-os van.
2021. szept. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Folytatni akartam, szóval, és unisex-nek tartom.
2021. szept. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kimondott csajos autó. Maximum a színe határozhatja meg hogy csajos vagy sem. Szerintem egyszerű kis autó városi használatra bőven megfelel bárkinek akinek elég annyi és arra van szüksége.

Nekem ezüst színű van/volt, már a barátnőm használja mert nekem nagyobb autóra volt szükségem, eladni meg sajnáltam mert szeretem. Barátnőmnek a régi autója már annyira problémás volt hogy nem volt érdemes foglalkozni vele főleg költeni rá mert csak az alkatrész lett volna drágább mint maga az autó, aztán karosszériát lakatoltatni még egyszer az autó értékébe került volna mert azt szakikra bíztam volna. A többit én csináltam volna meg amivel sokat lehetett volna spórolni de az alkatrész árából meg a lakatolás díjából már 2 ugyanolyan autót vehettünk volna. A Fiestámmal meg nem volt semmi probléma csak más lett az igényem, barátnőmnek meg tetszett az az autó mert mondta hogy ha másik autó kell akkor Neki is kell egy Fiesta és akkor döntöttem el hogy azt megkapja legalább családon belül marad én meg vettem magamnak egy másik autót pont olyat amilyet kellett és ennyi. Én férfi létemre simán elvoltam vele senki nem mondta hogy női autó meg stb...

2021. szept. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!