Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kormányösszekötő gömbfej...

Kormányösszekötő gömbfej szakadás 5 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

5 hónapja beszerelt új TRW kormány gömbfej mitől nézhet ki így?

Hibajelenség még nincs, de ahogy látom nagyon a határon van, hogy elszakadjon a gumi.

Szerelő cseszhette el vagy anyaghibás lehet? Ez a vezetőoldal, másik oldalon nem vettem le a kereket csak alá néztem és ott is hasonló a helyzet csak talán nem ennyire durva.


[link]


2021. szept. 5. 18:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

Mivel pont az illesztésnél szakad, ezért nyilván anyaghiba. Előfordul, nem a gyártó hibája.


Persze amelyik autó ilyen állapotban van, ott szerintem nem egy szakadt gömbfej porvédő gumin kellene izgulni...

2021. szept. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy kép alapján az jön le, hogy rossz állapotban van.

10 éves autó. Minden időben van cserélve.


Viszont azt én se értem, hogy mi a fenétől lett ennyire rozsdás a csonk. 1 éve még fele ennyire se volt durva.

Mindenképp le lesz csiszolva és le lesz festve a kérdés a gömbfejre vonatkozott.

2021. szept. 5. 18:29
 3/12 anonim ***** válasza:
10 éves autótól ez nagyon gáz kinézet. Gondolom valami olyan konstrukció, ami eleve híresen könnyen rohad és akkor ráadásul le van hajítva az utcán/udvaron a csillagos ég alatt és éri minden szar. Az én 24 éves Astrám százszor különbül néz ki, pedig az is szabad ég alatt van tartva és soha nem volt rozsda ellen kezelve.
2021. szept. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Skoda Fabia 2011

Az alja az nem gáz egyáltalán. Ott van az alap galvanizált festék réteg. Nem volt törve. 1-2 pötty rozsda van csak.

A csonkállvány részen kezdett el rozsdásodni durván. Egyelőre az a terv, hogy ha idén már nem is akkor jövőre szét lesz szedve és szépen le lesz csiszolva, alapozva, festve.

2021. szept. 5. 18:49
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez valami kínai utángyártott gömbfej volt TRW dobozban. Egyáltalán nem normális.
2021. szept. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

TRW nem valami jó ilyenekben szerintem....


Milyen márkák vannak ilyenben az autódhoz? Febi esetleg vagy Lemförder?

2021. szept. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Közben ha jól néztem van az autódhoz: Sasic, Febi, Lemförder, Sidem.

Ezeknek elég tartós a gumijuk.


TRW-t inkább csak fékeknél vennék.


Amúgy honnan vetted? Kétlem, hogy kínai gagyit tettek volna TRW dobozba.

2021. szept. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Monroe

ABS

SKF

Febi bilstein

Delphi

Swag

Vaico

Meyle


Melyik legyen? Arban kb ugyan ott vannak 3-5 ezer között.

2021. szept. 5. 19:24
 9/12 A kérdező kommentje:

Kauffernél vettem a Trw-t.

A fek is TRW az ket eve lett cserelve az hibátlan.

2021. szept. 5. 19:25
 10/12 A kérdező kommentje:
Ja annyit mondok ami még fontos, hogy ott álltam a kocsi mellett mikor cserelte a szerelo es en adtam a kezébe az altalam rendelt alkatreszt. Szóval tuti az kerult az autoba.
2021. szept. 5. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!