Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért kell pl egy luxusautó...

Miért kell pl egy luxusautó (pl.BMW 730d) mellé egy átlagos autó is? (Nissan Almera 20 éves)

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy a mostani főnökömnek 7-es BMW-je van, 2011 körüli, de van mellette egy faek egyszerű Nissan Almeraja is, ami 20 éves. Előző munkahelyemen Volkswagen Arteon / Ford Mustang mellett volt a főnöknek Renault Thaliája. Minek ilyen autók mellé átlagos autók? Nem értem.


Ráadásul a mostani főnök ma is a Nissannal jött. Nem cuccol vagy ilyesmi :D



#Luxusautó, Főnök, átlag autó
2021. szept. 6. 22:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom városi szaladgálós autónak. Na meg ha olyan helyre megy pl bevásárlóközpomtba vagy parkolóba, inkább annak baxszák neki a kocsiajtót mint a bömbinek.
2021. szept. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem kelt feltunést . Nem mindenkinek erdeke,hogy azok elott mutogassa a pénzét akik szarert hugyért dolgoznak neki. Így el lehet játszani a "csórót" ,nem fogtok hozzá odamenni fizetésemelésért.


B verzió (ami a ritkább) hogy földön járó ember és nincs szüksége arra,hogy a drága kocsiját mutogassa mert nem ezen múlik a sikere.

2021. szept. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ezekre nem is nagyon gondoltam :D Köszönöm
2021. szept. 6. 22:40
 4/22 anonim ***** válasza:
77%

Munkába,ingázáshoz drága egy luxus/prémium autóval menni,a munkást nem félti ha történik vele valami,keveset fogyaszt,olcsón fenntartható.

Attól hogy valaki megengedhet magának egy komolyabb autót nem azt jelenti hogy csak úgy szórhatja a pénzt,főleg hogy nem olyan szintről beszélünk hogy 2 évente veszi a 40-50 milliós autókat.Egy olyan 7-es BMW-t lehet venni akár 4-5 millióért is ami nem egy eget rengető összeg(fenntartást most ne nézzük)

Ezek az emberek azért is lehetnek pénzesek mert nem verik el minden adandó dologra a pénzt

2021. szept. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Volt főnököm egy szar fiattal maszkalt elottunk csöves módra. Igazi szarrágó volt. Otthon meg volt egy 20 millas autója. 180 ért feketén dolgoztatott mindenkit. Így tudott mindig sírni,hogy "neki se megy".
2021. szept. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek van egy méregdrága öltönye, nem biztos hogy mindenhova abba akar menni.
2021. szept. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%
Ismerek olyat akinek biztos van legalább egy milliárdja, és egy 15 év körüli Toyota terepjáróval jár, de az öltözködésén sem lehetne megmondani, hogy mennyi pénze van. Én se tudnám ha nem volna rokonom.
2021. szept. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%

A 7-es bmw hosszú távon jó, a kényelem miatt. Helyben rohangálni, valami kisebb jó. Én pl. az 5-ös mellé egy öreg 3-ast vettem ingázósnak, amit nem kell sajnálni a gyártelepen. Aztán jobb és megbízhatóbb volt, 100 ezer kilométeren keresztül, mint az újabb 5-ös.


De németeknél divat még az is, hogy van téli autójuk. Emlékszem, főleg déli sváb részeken kezdtem 2007 telén, néztem milyen csórók a 2-es golfjaikkal. Aztán amikor áprilisban jött a napsütés, kerültek elő az 1-2 éves mercik, meg porschék.

2021. szept. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%

Gondolom nem akarja munkata hasznalni a BMW-t .

Ismerek valakit aki vett egy Mustangot de sose lehet vele latni mert az csak hobbiauto. A hetkoznapokban egy pickuppal jar.

Ha nekem lenne egy luxusautom akkor en csak hetvegente meg nagyobb utakra hasznalnam. 10 eves BMW 7est azert nem feltenek annyira.

2021. szept. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
72%

“ 10 eves BMW 7est azert nem feltenek annyira.”


Attól függ. Én a 21 éves m-est jobban féltem mint a hétköznapi autómat.


Neki is lehet van benne 20 ezer, meg többnyire garázsban volt, akkor jogos.

2021. szept. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!