Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért kell pl egy luxusautó...

Miért kell pl egy luxusautó (pl.BMW 730d) mellé egy átlagos autó is? (Nissan Almera 20 éves)

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy a mostani főnökömnek 7-es BMW-je van, 2011 körüli, de van mellette egy faek egyszerű Nissan Almeraja is, ami 20 éves. Előző munkahelyemen Volkswagen Arteon / Ford Mustang mellett volt a főnöknek Renault Thaliája. Minek ilyen autók mellé átlagos autók? Nem értem.


Ráadásul a mostani főnök ma is a Nissannal jött. Nem cuccol vagy ilyesmi :D



#Luxusautó, Főnök, átlag autó
2021. szept. 6. 22:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
77%

"#15. Gratulálok hozzá, szép autó, vigyázz rá. :D"

Köszönöm szépen, én is imádom. Valószínüleg megmarad már addig, amíg szét nem hullik alattam, mert nem nagyon találtam ujabbat még hasonlót sem, ami azt tudja, mint ez.

"Amúgy nagyon szar cég lehet, ahol hagyják, hogy az ügyvezető vagy felső-menedzser 10 éves autóval járjon, magára valamit is adó vállalatnál 5-6 évente cserélik a reprezentációs célú járműveket"

Ne haragudj, de ez egy nagy bullshit. Talán még 20-25 éve számitott, hogy valami menő verdával jelenj meg, hogy lássák, ki a góré. Manapság elmész mondjuk Budapesten egy találkára, a kutya nem latja, milyen autóval mész. Meg ha igen is, már az számit jónak, ha busszal mesz vagy biciklivel, nem valami nagy dög bálnával. És ha valaki manager, az nem feltétlenül a többezer fős multi cégnek a felső vezetője lehet csak, lehet egy 10-20 fős kis cég managere is.

2021. szept. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Fater menedzser egy nem kis cégnél. Céges autója: suzuki swift.
2021. szept. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!