Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olajfogyasztás milyen mértékbe...

Olajfogyasztás milyen mértékben normális(gyári adatot nem találtam róla)? Tudom, hogy függ a vezetési stílustól, stb., de nagy átlagban...

Figyelt kérdés
Subaru XV 1.6 automata, benzines.
2021. szept. 7. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:

AZ olajfogyasztás semmilyen mértékben nem normális.

Hiába mentik a sokda meg opeleket ezzel, akkor se normális ez.

Ezt kellene megnézni környezet védelmi szempontból hogy ez mennyivel károsabb mint bármilyen dizel.

Nekem Peugeot egy decit nem eszik olaj cseréig.

2021. szept. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Új autóknál úgy tudom normális, ha eszi kicsit. 10 év körülieknél csak bizonyos típusok voltak rá hajlamosak.
2021. szept. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1/2 de, normális. Hiába van tökéletesen karbantartva egy autó, természetes kopásból adódóan idővel enni fogja, sok autónál gyárilag meg van adva az olajfogyasztás. Persze valamelyik autó előbb, valamelyik utóbb, de egy kis olajfogyasztástól én még nem generáloznék.
2021. szept. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!