Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fényezni vagy bontottat szerezni?

Fényezni vagy bontottat szerezni?

Figyelt kérdés

Ma valami idióta meghúzta a kocsimat, de szerencsés módon pont a jobb hátsó kilincs fogta fel és csak az sérült. Meg van húzva plusz a lakk is pereg le róla a sérülés mentén.

Tudom mindkettő opció pár ezres vagy tízezres tétel, így inkább abból a szempontból érdeklődnék hogy melyik macerásabb, időigémyesebb? Újrafényeztetni vagy szerezni színben azonos jó állapotú bontottat és cserélni? Csak a kilincsnek az a része sérült ami mozgatható, ami fixen az ajtóhoz van rögzítve az nem. Lehet hogy csak burkolatot kellene cserélni de eddig bontottat csak komplett szerkezettel láttam.


BMW E91 2011 az alany.



2021. szept. 7. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem cseréld le az egész kocsit egy újra. Tíz éves német autó már elég gáz.
2021. szept. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2021. szept. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 Hát persze, 23 évesnek nagyon gáz. Persze egy 25 éves Swift nem lenne gáz🙄


#2 Uhh köszi, színben is stimmel

2021. szept. 7. 21:42
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Több megoldás is van. Magad is fényezheted: lecsiszolod, lemaszkolod, fested, lakkréteg, kész. Ha nem csináltál még ilyet, akkor vehetsz bontottat, de bontottnál előfordúlhat az is, hogy bár színkódra megegyezik, mégis el fog térni pár árnyalatot. Harmadik út, hogy veeszel egy új utángyártottat, és ha nem valami különleges színű az autó (pl. Monaco kék), akkor nagy valószínűséggel találsz színre festettet is újonnan.
2021. szept. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is, ha le pattintod a burkolatot akkor otthon szépen meg tudod csinálni.
2021. szept. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!