Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek jó vétel lehet?

Szerintetek jó vétel lehet?

Figyelt kérdés

[link]


Ha jobban megfigyeled eleje masszinu, de meg ha törve is volt full patika szerintem. holnap megyek megnézni, mit gondoltok?



#nissan, visa ful, légtömegmérő, lambdaszonda, benzin #megtaláltuk egymást #1.5 világból kivisz, külföldről hozták, egyenesen nekem,
2021. szept. 7. 21:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Látatlanba nem szabad ítélkezni pláne ha már törve volt mert könnyen rábaxhat az ember
2021. szept. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszi a törve volt az csak az én elméletem mivel ma sszinu az elso lokos :D Köszia avalszt
2021. szept. 7. 21:57
 3/22 anonim ***** válasza:

Azért más színű az eleje, mert utángyártott lökhárító van rajta, amit valószínűleg nem profi fényező fényezett, hanem otthon mókolta a manus.


Nekem almera volt az első autóm, és megmondom őszíntén, ez az autó szerintem nagyon gáz. Az almera műszakilag egy nagyon megbízható autó, viszont motorikusan valami borzalom. Elképesztően lomha és cserébe még zabálja is benzint. Ez az 1.5 motor tényleg katasztrófális teljesítmény szempontjából, ennek tudatában pedig kifejezetten gáz az a lökhárító, a hátsó szárny, meg úgy általában az összkép is. Erre szokák tőlünk nyugatabbra mondani, hogy "all show, and no go" vagy hogy "ricer".


Én messze elkerülném.

2021. szept. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
es teljesen veletlen pont 200e alatt van a km. ezeket elhiszi barki is?
2021. szept. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Rendszám alapján lekérve, nekem amúgy is gyanúgy az autó. Teljesen másképp nézett ki előző eredetiség vizsgán, rendszámot is cseréltek rajta, plusz kártörténet alapján látszik, hogy most júniusban történt valami az autóval, lehet törve volt.
2021. szept. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
ennyiert mar autot is kapni
2021. szept. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, A Lökös mega hátsó szárny meg nem is lenne akkora gond de ha törve volt akkor én is félnék egy kicsit tőle :D Igen érdekes h pont 195 e van benne véleteln sem 200 feletti a futasteljesitmény persze :D
2021. szept. 7. 22:15
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus csak most látom, hogy BMW angyalszemeket tettek rá. Hát ez nagyon jó, ha már bömösre nincs pénz, legalább a lámpája nézzen ki úgy :D
2021. szept. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Akkor eleht inkább nem megyek megnézni :D
2021. szept. 7. 22:23
 10/22 A kérdező kommentje:
8 Akkor onnan volt ismerős nekem :D Mondom ez tul van tolva, tul szép h igaz legyen, inkább nézzetek mar ti is ra :D ez inspiralta akerdest :D
2021. szept. 7. 22:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!