Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota újabb dízelmotorjairól...

Toyota újabb dízelmotorjairól mik a vélemények?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy megbízható, takarékos, kényelmes autót, ami azért valamennyire dinamikus is. Évi 30.000 kilómétert megyek, és főként főúton és autópályán teszem ezt. A toyota híresen megbízható, de van egy sejtésem, hogy ezt az imidzset a szívó benzin és hibrid autókkal hozza nagyrészt, a régi japán dízelekről azért hallani rosszat is. Egy 2013-as Rav4-et néztem ki, 2.2 dízel motorral, 150 lóerővel, automata váltóval. Az autóban 150 ezer kilóméter van, és mivel szívtam már eleget sok kilóméteres német prémiummal (ennek ellenére imádom, 360 ezer kilóméternél is 180-al csendesen utazok, 6.1l átlagfogyasztással) szeretnék végre egy alacsony fenntartási költségekkel rendelkező autót, ami a fent leírtakat teljesíti.
2021. szept. 9. 23:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Bár tudom, sokkal lomhább lesz, mint a 184 lovas BMW, de ennyi kompromisszum belefér, ha tényleg annyira megbízható az autó.
2021. szept. 9. 23:04
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább koreai vagy Honda.
2021. szept. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ritkán van baja,de ha van akkor sokba fog kerülni. Benzinesek se fogyasztanak sokkal többet és azokkal szinte 100% hogy nem lesz baj.
2021. szept. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3: mindkét allítás hamis.

2-3 literrel többet eszik simán bármelyik benyós, főleg ha nem csak tojás alatt a láboddal simogatod. Ez évi többszázezer forint biztos! plusz költség lehet.

Masik: mai benzinesekkel is már szinte majdnem ugyanannyi gond van mijt a dieselekkel..

2021. nov. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!