Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra g/h, Ford Focus,...

Opel Astra g/h, Ford Focus, vagy Toyota Prius 2?

Figyelt kérdés
Eredetileg max 8-900 ezres hasznalt autot szerettunk volna venni,de kicsit raalltunk a priusra is,habar az "joval" dragabb. Tenyleg annyira nagyon jo a prius? Anyagilag megengedhetnenk ugyan,bar hamarosan hazvasarlas elott allunk. Tenyleg kifizetodo?
2021. szept. 6. 12:40
 1/4 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
41%
Astra G, akár kombi. Ha majd költöztök, akkor jól fog jönni, hogy el tudtok benne nagyobb dolgokat (szekrény, mosógép) vinni.
2021. szept. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Én ezek közül a G astrát venném, ha számít a cipekedés akkor kombiban.

H astrát tuti nem, rosszabb minőségben mint a G.

2021. szept. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

H Astra, ugyan azzal a motorral van szerelve a Kőrösi H mint a kései G. Nem hajlamos olajat enni.

Jobb a hangszigetelés és kényelmesebb is. Csak benzint ajánlom.


Focus mk2ből csak facelift, dízel vonalon 1.6tdci 90paci, benzin jó.


G Astra 1.7 Isuzu dízel vagy benzines.

2021. szept. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Astrából én is a H-ra szavazok. Kényelmesebb, modernebb. A beltér nem ez a tipikus 90-es évek formavilága mint a G-nél. Extrákból is több minden volt általában hozzájuk. Az ülések is kényelmesebbek. Motorból én pont az 1.7CDTI-t tudnám javasolni. Ha nem egy széthajtott betegágyba sikerül belenyúlni, kis odafigyeléssel a világból kivisz. Elég legendás ez a blokk. Egyébként a késői G-kban is pontosan ugyanez a motor volt.
2021. szept. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!