Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha lenne rá keret, megvennétek...

Ha lenne rá keret, megvennétek az álomautótokat?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, de mindig imádtam a szép, gyors autókat. Nem fotózkodni az anyósülésen, hanem vezetni.

A szüleim viszont azon az elven vannak, hogy "majd akkor lehet nekem is, ha megdolgozom érte". Tőlük egy Minit kaptam, amikor meglett a jogsim (4 éve). Szeretem, de azért nem egy sportkocsi...


Az "álomkocsi" egy Audi S7.


Igen, tudom, hogy mennyibe kerül és tudom, hogy más annyiért már lakást/házat vesz, vagy akár egész életében nem lát egyben ekkora összeget. De most lehetőségem lenne arra, hogy megvegyem magamnak és ez lenne az első saját dolgom, ami ekkora értékű és magamnak veszem. Viszont kb az utolsó forintom erre lenne elköltve... Oké, hogy új autó lenne, de nem szeretem, ha csak pár tízezer van a számlámon, meg nem tudom azt sem, hogy milyen fizetnivalók lennének még esetleg (a mostani autóm az anyám nevére lett vásárolva). Vagy nem tudom, hogy köthetek-e úgy biztosítást, hogy nem dolgozom, vagy hogy kell-e rá valami extra stb.

Olyan szívesen meglepném magam vele, de közben ott van az, hogy ez tényleg rengeteg pénz... Ráadásul nekem itt Pesten nincs garázsom, nonstop az utcán állna.


Egyik részem nagyon szeretné és azt mondja, hogy mikor, ha nem most, de közben azt is érzem, hogy bűntudatom is lenne, ha eltapsolnám egyetlen dologra ezt a pénzt.


2021. szept. 10. 22:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Megvenni meg tudnám most is, csak napi 200km-t kocsikázni 15-20 literes fogyasztással pazarlónak érzem, az, meg hogy két kocsit fenntartsak, és hébe-hóba hétvégente vegyem csak elő, szintén nem látom értelmt.
2021. szept. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha nincs állandó nagyon magas bevételed(értsd milliós) akkor felejts el egy ilyen kategóriájú autót.Elsőnek dolgozz le legalább néhány évet,tartsd el magadat hogy legyen ötleted mennyit tudnál félrerakni autóra.Amint stabilan el tudod magad tartani egyedül akkor gondolkodj ilyen pénztemető vásárlásán
2021. szept. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Hintalow ***** válasza:
Nem. Nem nagyon èrdekelnek az autók, kb annyi számomra mint bármelyik másik háztartási gèp, vigyen el a-ból b-be, nem számìt milyen
2021. szept. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, nyugtass meg, hogy nem gazdasági vonalon tanulsz. Oly mértékben vagy a fogja a saját emócióidnak, hogy nem látsz tisztán. Semmiképpen sem védhető a te anyagi és mentális helyzetedben egy ilyen szgk megvásárlása.
2021. szept. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!