Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fontos! Seatomban folyamatosan...

Mkdir kérdése:

Fontos! Seatomban folyamatosan ugrál az alapjárat(mintha ritmusban túráztatnám a motort. És alapban is 1500on pörög. Mi okozhat még ilyen hibát? Lent kifejtem mit cseréltem eddig.

Figyelt kérdés

ALM motorkód. Cseréltem alapjárati motort, map szenzort, gyertya és elosztódobozt, benzinszűrőt. A szivosoron az összes csövet VEGIG ellenőriztem, kicseréltem a vizgombát, de semmi sem javult.

Viszont a gyertyáim olajosak kívül is valamint fehérek az elektróda. Nehezen indul be. Két három rainditas minimum



2021. szept. 11. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

lambda szonda csúnya dolgokra képes, érdemes lenne kimérni menet közben

sajnos néha nem is írja hibakódként hogy rossz lenne, volt már vele tapasztalatom

2021. szept. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
És az EGR szelep is tud hasonlókat produkálni.
2021. szept. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hibakód nincs benne? Jó lene kiolvastatni (a check engine nem feltétlenül világít)
2021. szept. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#1 egy ismerősöm tanácsára lehuztam a lambdát de a helyzet nem javult. Ugyanúgy pörög 1500 on és hullámzik. Köszi egyébként, ment a zold
2021. szept. 11. 17:06
 5/9 A kérdező kommentje:
#2 úgy tudom ebben a benzines cordobaban nincs egr szelep.azért javíts ki ha tévedek. 🙂Lehet hulyeseget mondok de katalógusok se hoznak rá típusra. Amúgy ment a zöld.
2021. szept. 11. 17:07
 6/9 A kérdező kommentje:
Gyújtásnál ha van hibakod akkor mindig villogott a service felirat, de jó ötlet ment a zöld.
2021. szept. 11. 17:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Légtömegmérő.
2022. aug. 19. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 krwkco ***** válasza:

#7

Ez egy 1 éves kérdés. A kérdező már rég megoldotta, csak nem szólt vissza. Vagy megszabadult az autótól.

2022. aug. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 krwkco ***** válasza:
És a válaszod is rossz. Ha az autó alapjáraton 1500-at forog, akkor ennek megfelelő mennyiségű levegőt kap valahonnan. Ha nincs hibásan sok levegő, akkor a légtömegmérő hiába dúsít vagy szegényít attól a motor nem fog jobban pörögni.
2022. aug. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!