Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Swift 1.3 16v 2003 tegnap jottem haza vele es menet kozben elkezdett rangatni icipici gazra is,kozben a fordulatszam mutato ide oda ugralt volt hogy 0-an volt meg 2000 en is ossze vissza,majd kivettem uresbe es konkretan visszaalt normalis alapjaratra,aztan nehezen hazaertem vele,alig birtam bealni 1 esben annyira gyenge volt az auto,de erdekes nem volt 3 hengerezes,hazaertem leallit,majd inditom es pocc roff indul,ám a hiba uresben is megmaradt pici vagyis inkabb ha 2000 fele akartam forgatni egybol check lampa villogott de csak villog es amint levettem a labam a gazrol elaludt es az auto megint normalis lett,alapjaratom tokeletes volt,hagytam hadd huljon az auto par ora elteltevel a hiba megszunt,pocc roff indul jol megy az auto teljesen,amit eszrevettem,hogy melegen picit lent van az alapjarat,es rezonal a muszerfal,lehuztam a szivocson levo csatit ami a beszivott levego homersekletet meri,megszunt a hiba 800 volz az alapjarat,ma vettem hozza alkatreszt hat sajnos nem.javult meg pici rezonancia van,egyebkent soha nem all le,hidegen melegen jol indul,es nemtudom,mi lehet a baja.. valaki tipp?

Köszönöm!



2021. szept. 14. 17:19
 1/1 D. Brasco ***** válasza:
A tippem az lenne,hogy rakasd át a kérdést az ezotéria rovatba....ott vannak látók meg táltosok,mert ennyiből ember nem lesz aki megmondja mi a pontos hiba.Abbol a pénzbol meg amiert alkatreszt vettel,elvihetted volna egy hibakód olvasásra,azzal legalább előrébb lennél,nem úgy mint a random alkatreszek cseréjével....
2021. szept. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!