Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Le eset a büntetés cédula a...

Bagdirobert kérdése:

Le eset a büntetés cédula a autóról ilyenkor mitt lehet tenni?

Figyelt kérdés

Habár kételkedek hogy hogy büntetés lett volna mert előtte szét néztem és nem volt fizetős se engedély köteles

És már csak akkor vettem észre mikor elindultam menetközben elszált


2021. szept. 14. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Piros kis nejlontasakban volt vagy simán egy darab papírfecni? Ha utóbbi akkor nincs miért aggódni valószínű v mi szórólap.
2021. szept. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Piros nejlontasak volt ilyenkor hova lehet menni? Mert azt se tudom hogy mennyit kell be fizetni, nem tudom ilyenkor mi a teendő
2021. szept. 15. 05:42
 3/5 anonim ***** válasza:

"ilyenkor mitt lehet tenni? "

Megállsz oszt felveszed🤦‍♂️

2021. szept. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Visszamész a parkolóba és megnézed ki üzemelteti, biztos lesz elérhetőség is, aztán elmondod hogy ez van, rendszám alapján azonosítanak és kiküldik a csekket.
2021. szept. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt tudod, hol parkoltál gondolom. Az illetékes önkormányzatot felhívod, megkérdezed a parkolási bírsággal foglalkozó szervezetük elérhetőségeit és beszélsz velük.

Off: nálunk az új parkolási övezetek egyáltalán nincsenek kitáblázva, automata is el van dugva, így sokan járnak pórul.

2022. okt. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!