Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit jelent számotokra a...

Mit jelent számotokra a prémium autó fogalma?

Figyelt kérdés
Mitől lesz egy adott autó prémium,mitől lesz jobb mint egy átlag középkategóriás autó ami méretben nagyjából ugyanakkora de akár teljesítményben is hasonló.
2021. szept. 16. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
15-20 millió Ft-nál drágább, a illetve legújabb technológiákkal felszerelt, magas felszereltségű, egy átlag ember által nehezen elérhető autó. Egészítsetek ki ha valami eszetekbe jut.
2021. szept. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
bmw,mrci,audi ezek prémiumok . 500eft bímw prémium hihetetlen de az , 5m dácsia pedig nem
2021. szept. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, a helyesírási hibát most vettem észre, kérlek tekintsétek el.
2021. szept. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy sokan félreértelmezitek a szót, hogy prémium. Holott megvan pontosan határozva, hogy melyik márkák a prémiumok. Ez pedig hagyományosan az Audi, BMW és Mercedes.

És mitől prémium? Azért, mert elérhetőek nagyteljesítményű motorokkal is, ami más márkáknál nincs. Illetve végtelen az extralista, mindent külön tudsz ikszelni, teljesen személyre szabható az autó. Ennyi, semmi más. A Touareg is emiatt volt igazi prémium, mert V8, V10, és W12 motor is volt benne, illetve a 7 ülést leszámítva minden extra elérhető volt bele, ami a Q7-be is. Ez csak egy példa.

2021. szept. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az a prémiumautó, ami a maga kategóriáján belül nagyobb teljesítményű motorokat, több extrát, jobb anyaghasználatot és összeszerelési minőséget, hangszigetelést, komfortot kínál magasabb áron, mint a nem prémium konkurencia.


Audi A3 - VW Golf: van belőle RS3, elérhetőek hozzá olyan extrák, amik a Golfhoz nem, jobb benne az infotainment, stb.


Merci, Audi, BMW... meg nekem azért a Lexus, Infinity, Genesis is ide tartozik, csak ők keletiesen fogják fel a prémiumautó mivoltát.

2021. szept. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Infiniti *

Én is hibáztam egyet :)

2021. szept. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A prémium autó nálam azt jelenti, hogy ár-érték arányban nagyon nem jó.
2021. szept. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!