Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezt a motort mennyiért tudnám...

Ezt a motort mennyiért tudnám eladni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy pannónia T5 250ccm blokkos gilera rc 600-am,ami igazából a vázból és a blokkból áll. Idomok nincsenek rajta,csak elöl egy cross sár védő. jó állapotban van. Működik, elől tárcsafék hátul dobfék. A világítás működik, és most lett lefestve, hátul cross kerékkel. Mennyi lehet az ára nagyjából? El akarom adni.

2021. szept. 16. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy ilyen tákolmányt, ami ráadásul hiányos, és nincs is kész, szerintem nem tudsz eladni.
2021. szept. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A váz kerekekkel együtt van, tehát ha valaki be indítja a motort, már tud is vele menni, a blokk ugyanúgy le van fogatva, mert a váz át lett alakítva, le lett festve, a hiányossága annyi hogy nincsen benne a teljes elektronika, meg nincsenek hozzá oldalsó idomok, ülés, sárvédő van, hiányzik mondjuk az index,de aki crossozik szerintem nem fog egy ugratásnál indexelni, meg úgy soha, mert nincsen értelme.
2021. szept. 16. 17:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Tedd fel valami használt motor oldalra és majd meglátod.

De szerintem nagyon ne ringasd magad abba hogy elviszik.

2021. szept. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyben 20eft alkatrészként max 30eft
2021. szept. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gilera rc 600-as vázat nem lehet 100k alatt kapni, a blokk minimum 30k, a többi meg csak a ráadás
2021. szept. 16. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!