Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik hogy ennek a serulesne...

Létezik hogy ennek a serulesnek a javitasa 110 ezer lenne?

Figyelt kérdés

Ez egy H astra hatso lokharitoja, a szaki szerint a kepen lathato megnyomodas miatt felfele kb 1 milimetert ki van turemkedve a lokharito es ezt csak felforrositva lehetne visszanyomni majd lefenyezni az elemet. Bár sajat velemenyem szerint az hogy 1 milimetert kilog felfele nem erdekel senkit igy meg csak fenyezni kene.

Szerintetek ez realis?


[link]


2021. szept. 16. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Létezhet ha kicsit vastagon fog a ceruza, mivel hiába csak ekkora, egy igényesebb fényező ilyenkor az egész lökhárítót fényezi ahogy kell.
2021. szept. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Két megoldás van:

1. veszel bontottan töredék áron

2. megcsinálod magad. Nem nagy cucc. Leszereled, forralsz vizet, leöntöd vele, helyére pattintod, belülről megragasztod és javítófestékkel átmész rajta. Nem lesz tökéletes, de ez lökhárító, erre van...

2021. szept. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nyilvan le kell fenyezni az egesz elemet de az 40 korul szokott lenni nem 110...
2021. szept. 16. 18:37
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem is reális ár, bár az kétségtelen, hogy erre tudsz olcsóbb ajánlatot is szerezni (ami nem feltétlenül lesz jobb is persze)
2021. szept. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha a teljes lökhárítót újrafényezik (ahogy az jobb helyeken "illik") és nem csak egy foltban, akkor teljesen reális az összeg. Alapból a fényezés valóban lehet 40, de ebben a szerelés és az előkészítés nincs benne (elég bonyolult alakja van ennek a lökhárítónak, nehéz csiszolni). Nem mondom hogy jó ár ennyiért, az is lehet hogy kicsit átlag feletti ár, de mindenképpen reális kategória.
2021. szept. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én vennék egy bontott színazonos lököst rá, azzal olcsóbban megúszod. H Astrából elég sokat bontanak, facebookon többen is foglalkoznak ezzel (nekem is H Astrám van), szerintem érdemesebb ott szétnézni.
2021. szept. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Arrol is lebeszelt az ur.

Allitasa szerint az utangyarott az rossz minosegu ezert nem tudja felrakni, bontottat meg kockazatos venni mert ha sokat allt napon pl az alkatresz vagy mast is raraktak akkor eldeformalodik es nem stimmel.

2021. szept. 16. 22:37
 8/9 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy a naptól nem tudnád felrakni. Ilyenkor mindig érdemesebb szerintem egy bontottat megvenni mivel 1/10 áron adják mintha kijavítattnád.


Amúgy szerintem kicsit sok az ár. Ebben nincs annyi munka, főleg a le/felszerelésben ami 1 rezsi óradíj alatt megtörténik.

2021. szept. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Van meg a kornyeken ket jol ertekelt fenyezo azokat is megkerdezem kivancsi leszek hogy ők is hasonlot mondanak e.
2021. szept. 16. 23:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!