Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Minőségre az Opel jobb, vagy...

Minőségre az Opel jobb, vagy a Ford?

Figyelt kérdés
2021. szept. 20. 12:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem a Ford
2021. szept. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Melyik korosztály?
2021. szept. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

Azért a K Astra helyett inkább focust vennék 😁🤗 vagy Insignia helyett Mondeo.

Valamiért kívülről csúnyább szerintem.

2021. szept. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kétezres évek eleje. G Astra, VS 1 Focus?
2021. szept. 20. 12:46
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, hogy általánosságban kérdezed, mert adott típusoknál eltérő. Meg aztán nem tudom, hogy most hogyan van, de egy időben az Opel is a GM-hez tartozott. Opelről tudok nyilatkozni, meg voltam vele elégedve, ugyanakkor szigorúan betartottam a szervizelést.
2021. szept. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

2004 es astrank van.

A legnagyobb dolog amit cserelni kellett idaig az a katalizator volt.igaz azt 3x is,de ez reszben a mi hibank is,egyszer elcsabultunk egy hazi occso megoldas fele.

Tavaly,16 evesen poccre atment muszakin.

Nem rohad sehol(kuszobok alatt sem)

Karban van tartva rendesen,van par opel betegseg amit elkapott de jo szerelo hamar orvosolja.

2021. szept. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%

Bizonyos kor fölött szigorítanám a vizsgáját a kocsiknak... sőt, az itt egy romániában élő kérdező által említett román törvény se lenne itthon sem rossz hogy az olyanok menjenek csak át mint a #6 válaszadó autója.


Utálom mikor olajzabáló benzinesek, lógó futóművű "prémiumok", meg füstöt okádó mozdonyok gurulgatnak friss vizsgával.

2021. szept. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Opeljeim voltak, Ford csak (nem kizárólagosan saját használatú) céges autóként. Nyilván az egyik lehet megvigyázott, a másik lerúgott, aminek nincs igazán gazdája, mert többen hajtják. Ugyanígy az egyik lehet full felszereltségű, a másik fapados. Így nehéz őket reálisan összehasonlítani.

De nekem nem kérdés: egyértelműen az Opel jött be jobban. Kinézetre, főleg beltérre is szerintem szebb pl egy K Astra műszerfala.

Idén februárban, az akkor 16 éves Opelemmel begurultam a helyi Közlekedési Felügyelethez és levizsgáztattam. Semmit nem kellett rajta sumákolni, se előtte cserélni, szerelni. Bárhol, bármikor ugyanígy levizsgázik. De ha Fordom lett volna, az is ugyanígy megy át. Ez inkább az előélet, karbantartottság, mintsem a márka érdeme.

2021. szept. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok. Közben visszaolvastam: "G Astra, VS 1 Focus"

G Astra mondjuk pont nem tetszik. Mai szemmel főleg a beltere nagyon 90-es évek hangulatú. Ebben az újabb Opelek határozottan fejlettebbek. Az 1-es Focus meg kifejezetten tetszik még ma is. Nagyon jól eltalált a kinézete.

De ilyen idős autóknál már inkább az állapot a lényeg, mintsem hogy általában melyik márka a jobb minőségű. 1-es Focusból pl már nagyon ritka, amelyik nem rohad. Főleg az ajtók alja.

2021. szept. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%

G Astra es Focus 1 nagyjából egy liga.

Az újabbak között viszont mindenképp a Focust választanám.

2021. szept. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!