Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire van biztonságban egy...

Mennyire van biztonságban egy békalámpás corolla picit rossz környéken?

Figyelt kérdés
Immobiliser, kormányzár van benne, riasztó nem működik. Érdemes utólag plusz ilyen kormányzáró rudat rakni rá vagy így sem tudják ellopni?
2021. szept. 20. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
39%

Igen, én mindenképpen vennék rá kormányzáró rudat.


Illetve akksit illik éjszakár kivenni ha az utcán tartod. Emellett én gyújtáskábeleket szoktam még kikötni.

2021. szept. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

"Emellett én gyújtáskábeleket szoktam még kikötni"

#1 hol elsz te, Lyukovolgyben? :D

2021. szept. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Akkor csak a katit fogják kilopni alóla :D
2021. szept. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Az megvan, hogy egy minimum 20+ eves autorol beszelunk, ugye?
2021. szept. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudnák csak nem akarják xd
2021. szept. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 krwkco ***** válasza:
85%
Nekem van az autóban egy Euro2000 kormányzáram. Az a sárga korong izé. Éjszakára fel szoktam rakni a kormányra, nehogy feltörjék miatta az autót és elvigyék.
2021. szept. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha az utcán tartod, tök mind1 mit csinálsz, elektromos csörlővel pillanatok alatt csendesen felhúzzák egy autómentőre, és papír nélküli kocsit csinálnak belőle, vagy csak szétvágják és leadják, fogtak is ilyen egyedet a városban.


Egy autóból ha ügyes az ember kb 200-300K kihozható, ezért se hagyom kint az autóm sose, pedig nem rossz környék, de a kutya se szarik az alvóhelyére...

2021. szept. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!